Trudno dostępna klawiatura od MSI


(B Pawel1 88) #1

Witam. Spodobała mi się klawiatura MSI DS4100. Szukałem w całych internetach, ale nie ma jej w polskich sklepach. Zwróciłem się z pytaniem do MSI Polska :

Przechwyt_wsahnae.png

Przechwyt_wsahnaa.png

Potwierdzili moje wątpliwości. Znalazłem takie coś (klawa+mysz, co by mi bardzo pasowało) http://www.materiel.net/ensemble-clavier-souris/msi-keyboard-ds4100-interceptor-ds100-112125.html za 69,90€, na dzień dzisiejszy 290 zł. Jednak nie jestem entuzjastą zakupów przez Internet, tym bardziej na zagranicznych stronach. Może ktoś widział gdzieś w Polsce? Może być z neta :slight_smile: Jeśli nie, nie będę miał wyboru... Bardzo mi zależy. Dzięki!

Tylko nie wiem, czy wysyłają do Polski (to chyba francuska strona), a ta cena to chyba netto i ciekawe ile zaśpiewają za przesyłkę :D Zamawiał ktoś coś z zagranicy? Na jakiej zasadzie to działa?


(urOk) #2

http://www.ebay.pl/itm/391136599839


(B Pawel1 88) #3

Czy tylko płatność za pomocą kart kredytowych? Nie można byłoby przy dostawie zapłacić?


(mrFreeze) #4

Mała uwaga jakbyś się zdecydował to obejrzyj zdjęcia.

 

With English & Chinese Sign


(B Pawel1 88) #5

Szkoda :c A ta? http://www.materiel.net/ensemble-clavier-souris/msi-keyboard-ds4100-interceptor-ds100-112125.html Też nie miałaby polskich znaków? Jeśli nie, to jak można to zmienić? :slight_smile:


(urOk) #6

Zamów sobie tą z Francji. Zapewne klawiatura wyprodukowana pod warunki i standardy europejskie. Nie zauważyłem że ta z ebay pochodzi aż z Tajwanu  :slight_smile:


(B Pawel1 88) #7

Czy za tą z Francji można zapłacić przy odbiorze? Czemu te klawiatury takie niedostępne -__-


(drunkula) #8

Francuska? A nie będzie AZERTY?


(B Pawel1 88) #9

Heh, sam już nie wiem. Zależy mi na znakach polskich…


(Atronics) #10

a razoczka byś nie chciał  :D

http://www.morele.net/komputery/klawiatury-myszki-i-tablety/klawiatury-dla-graczy-465/0,0,452,/1/


(B Pawel1 88) #11

W MSI podoba mi się to, że jest możliwość wybrania koloru, w Rejzerze tylko zieleń :confused: (w tych do 300, bo te tęczowe po 600 to inna bajka)


(drunkula) #12

No więc właśnie - en/chn będzie w układzie polskim programisty + dodatkowe krzaczki na klawiszach.  To czy możesz czy nie możesz WPROWADZAĆ polskie znaki, to już kwestia systemu - przecież na większości klawiatur nie uświadczysz ą-ę na klawiszach :wink:

 

Z Francji może Ci się trafić układ AZERTY (oprócz tej podmiany chyba znaki specjalne też są na innych klawiszach) co może być bardziej irytujące niż dodatkowe znaczniki przy prawidłowym (dla nas) oznaczeniu klawiszy.


(B Pawel1 88) #13

Odpisali, że AZERTY.