Trudny wybór nowego telefonu

Mogę wybrać sobie jeden z tych telefonów -> SE 660i, Nokia E61 (jakoś najbardziej mi się podoba), Samsung L700 oraz Se K800i. Lecz najbardziej podoba mi się LG KS 360 lecz jego (chyb) nie ma w Plusie. Ogólnie krucho z tele w plusie :/. Chcę wydać max na niego 50 zł. Co ma mieć w sobie ów telefon. Ma działać dobrze i mieć możliwość dania mp3 jako dzwonka acha i menu żeby ładnie wyglądało. Aparta nie potrzebuję bo mam w domu prawdziwy to samo tyczy się mp3 mój appel nadrabia wszystko. Potrzebuję poprostu porady kogoś kto widział testował ów tel jako normlany użytkownik, a nie spec z PClab-u gdzie każdy tel jest o żyć rozbić.

Co to SE 660i?

Nokie najbardziej się opłaca.

Ale skoro tylko mp3 jako dzwonek, może coś tańszego? NP. V3 czy cuś.

matusiek3 —>Sony Ericsson 660i http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/stores/servlet/SiProductItemDisplayCmd?productId=1000002658&catalogId=1000000002&categoryId=1000000013&viewId=0&storeId=10001&promotionId=1000002563 też mi się tak wydaje iż ta Nokia jest najlepsza. Ale czekam na dalsze opinie.

Wszystkie mam za 1 zł a V3 nawet kijem nie tknę. Miałem i szybko się pozbyłem. Wybrałem z listy te które mógł bym mieć inne dziady za 1 zł mnie nie interesują. A też nie chce mi się płacić nie wiadomo ile jak i tak tylko dzwonię i smsy piszę.

E61… (jak będziesz na hotspocie to internet jest super :wink: duży ekran :slight_smile: )

ale nie lepiej kupić na kartę a E61 używaną za 300zł? :wink:

Ja jestem abonentem plusa od 6 lat. Tele na kartę to nie dla mnie dużo dzwonię i wolę zapłacić raz 55 zł abonamentu niż ciagle śmigać po karte do kiosku. Obecnie mam 200 min za free do tego 5 numerów za darmo. Po przedłużeniu umowy dostanę 380 minut za darmo+5 numerów w plusie za darmo (10 zł na miecha za 5 numerów) i weekendy też za darmo(od 00:01 sobota do 23:59 niedziela), a za podanie polecania automatycznego płacenia rachunków z konta bankowego dostałem jeszcze 30 minut.

E61 wygląda na dużą czy tylko się tak wydaje i ona ma wi-fi i obsługę karty pamięci?

I czy można na niej coś zainstalować zmienić wygląd menu - jakieś tapety itp?

Z podanych modeli ta Nokia ma chyba najlepsze parametry co nie?