True Crime New York City

moja mlodsza siostra (17 lat :x ) zajela sie moja orginalna plyta CD1 nie wiem jak to uczynila ale teraz jest nie do odczytania :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ,sciagnelem sobi e kopie zapasowa (poniewaz o ile wiem jest to jak najbardziej legalne )

i teraz moj problem zeby zagrac w ta gre musze zrobic tyle mykow ze …nie jestem pewny czy mozecie mi pomoc zainstalowac(hyba nie :twisted: :twisted: ) ta gre ale moze jakies luzne rady chociasz co byscie na moim miejscu zrobili

PS kupno jeszcze jednego True Crime New York City odpada, bo tego dostalem od cioci a w polsce nie wiem kiedy bedzie w sklepach :lol: :lol: a nawet jak bedzie to gotowki brak :mrgreen:

Nie, Zrobienie 1 kopii zapasowej jest legalne (z oryginalnego TWOJEGO nośnika), ale ściągnięcie nie.

cytat z :

http://www.*********

gdzies sie myle ??

a czytałes regulamin kolego podawanie stron jest karane :evil:

szfagier : tak, przeczytaj licencje na której zakupiłeś gre… jest tam wyraźnie napisane że można zrobić tylko 1 kopie zapasową z oryginalnego posiadanego przez ciebie nośnika.

Takie tłumaczenie jak ty podałeś jest powszechnie używane i jest to jeden z kruczków prawa, ale licencja jest ważniejsza :stuck_out_tongue:

szfagier

  1. zacznij stosować polską pisownię

  2. za podowanie tego typu stron - dostaniesz w końcu ostrzeżenie

  3. na pewno takie “cytaty” ze stron z wątpliwą zawartością są jak najbardziej “zgodne” z polskim prawem :? Czy od więźnia w zakłądzie karnym też będziesz prosił o “wykładnie prawa” ??

To dlaczego sam podałeś w cytacie link do tej strony :evil:

Zanim podasz komuś link do regulaminu, to sam zacznij go przestrzegać :? Proszę natychmiast zmodyfikować podpis :!:

Zamykam