True crypt szyfrowanie

witam.mialem zainstalowany program truecrypt kturym zaszyfrowalem partycje h ,ale mialem problem z kompem i zrobilem format systemu dysku c na kturym byl program truecrypt,no i teraz mam problem z odzyskaniem tyej zaszyfrowanej partycji czy jest mozliwosc otworzenia tego dysku??

Jeśli robiłeś format tylko partycji c, to dane na partycji h są nieuszkodzone. True Crypt może być uruchomiony nawet z pendriva. Jeśli tylko pamiętasz hasło, powinieneś mieć udostępnioną zawartość zaszyfrowanej partycji.

Chyba, że na partycji c przechowywałeś plik klucza i formatowaniem, utraciłeś ten plik.

po zaszyfrowaniu partycja h byla ukryta po formacie byla juz widoczna formatowalem tylko partycje systemowa jak klikam na dysk h windows mi wyswietla zeby sformatowac dysk h jak to odzyskac

Uruchom True Crypt. > “Wybierz Urządzenie” , pokaże się lista partycji. Zaznacz tą, którą masz zaszyfrowaną, (h). >Podłącz,>wprowadż hasło.

Jeżeli nie zadziała, to ukryj partycję h. (ppm na mój komputer > Zarządzaj> Zarządzanie dyskami> zaznacz partycję h i > ppm >Zmień literę dysku i ścieżki > usuń>, akceptujesz usunięcie litery dysku. i powtórz tak samo, jak napisałem na początku z uruchomieniem True Crypta.

Powodzenia

nie dziala niepoprawne haslo lub wolumin truecrypt

witam ponownie jeszcze nie odzyskalem tego woluminu truecrypt moze ma ktos jeszcze jakis pomysl jak to odzyskac bo niewiem czy jest sens dluzej trzymac zamrozone 100 GB.Czekam na wskazuwki z gory dzieki.

WESOŁYCH ŚWIĄT :slight_smile: