Trump jest penisem

Taki tytul na glownej.Tak oto w ciagu roku z najlepszego portalu w sieci osiagneliscie poziom szamba. Czytalem was 15 lat. Dp bylo ze mna zawsze,odkad pamietam. Jedyny portal ,ktory znalem od zawsze.
Ale w tym momencie przekroczyliscie pewien poziom dna. Tylko Eimiego mi szkoda,potrafil wysmienicie pisac i tlumaczyc zawile artykuly.
Prosze usunac moje konto.
trzynasty

4 polubienia

Strona główna DobreProgramy, potem ustawienia i tam pisze jak się usuwa konto samemu.

Ten tytuł NIE JEST taki, jak tutaj nam napisałeś…

ps. to naprawdę dziwne, że ktoś z jednej strony domaga się najwyższej jakości treści, z drugiej ma kłopoty z rozumieniem trochę bardziej złożonego językowo tytułu…

1 polubienie

januszek Uzylem skrótu,a artykul jest na poziomie szamba .nawet nie pudelka,bo pudelek trzyma jakiś poziom.

1 polubienie

Jeśli ktoś chce kogoś zmieszać z błotem poprzez porównanie do szamba to taki ktoś musi być morderczo precyzyjny i nie może sam używać skrótów myślowych bo wtedy, zwykle, samemu wychodzi na durnia…

ps. bo teraz jest tak, że na stronie głównej dp, widać Twój - będący “skrótem myślowym” - tytuł:

2 polubienia

I bardzo dobrze, że widać.

Problem zdekodowałem tak, że nie polega on na tym, że widać, tylko na tym, że ten, kto faktycznie odpowiada za to, że to widać, sam twierdzi, że jeśli to widać to:

Problemy zerowego świata, co? Dobrze się bawicie?

1 polubienie

…w tym momencie przekroczyliscie pewien poziom dna

… i nadal ryjemy w mule, a do drugiego dna jeszcze daleko! :thinking:

Jeden penis a tak popularny… Ach. Pewnie kliki też ładnie się prezentują, a tak ma być.

Clinton wciskał penisa w usta asystentki i jakoś się rozeszło po kościach…

1 polubienie

Afera nie była o to, że wciskał, ale o to, że skłamał, mówiąc, że tego nie zrobił :wink:

2 polubienia

Zbliżają się święta. Wielu krzykaczy czeka zapewne na prezent od Św.Mikołaja.

Czaicie niuans?

2 polubienia

Trump jest Czekoladowym Mikołajem? :wink:

1 polubienie

Nie jest on z mojej bajki, ale chciałem uwypuklić jak, może wyglądać manipulowanie tytułem artykułu i jak to już dalej leci po linii.

:joy:

Och, żyjemy w erze clickbajtów :wink: Mnie to już tak spowszedniało, że przestałem na to zwracać uwagę. W gruncie rzeczy w tym tekście przecież nie chodzi o Trumpa tylko o to, że Siri nie jest żadną Cyfrową Asystentką tylko zwykłym algorytmem a sprawa z penisem to jest w zasadzie to samo co dekadę temu robiło się za pomocą tzw Google Bomb, u nas np z hasłem „kretyn” i stroną sejmową Leppera.

Ale ja w swoich odpowiedziach mam na myśli TEN konkretny tu i teraz temat @trzynastego.

Strasznie rżniesz głupa Januszek. Poczytaj komenty pod tym “artykułem” o co ludziom chodzi.

1 polubienie

Rychu, sorry ale chyba się zgubiłem. Wyjaśnij proszę :slight_smile:

No ja już też teraz nie nadążam za tym co kto chciał powiedzieć i jak to jest odbierane
Wrzucam awansem jeszcze jedną, luźno związaną z dyskusją fotkę, wygrzebaną z archiwów2018-11-24_191922