Trust 715 ldc powerc@m zoom

wyglada dobrze :slight_smile: , tylko nie wiadomo jak z resztą … :?

Ujdzie w tłumie ;).

Ale parametry podaj, parametry… :slight_smile:

Dane technichen

Model: TRUST 715 LCD POWERC@M ZOOM 3,3Mpx Podstawowe dane i parametry techniczne : - rozdzielczość aparatu 3,3 Mpx ( 2112x1584 ), rozdzielczość zdjęć do 4,0 Mpx ( 2288 x 1712 ). - wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 4 cm - kolorowy - podwójny zoom cyfrowy w 5-ciu krokach - redukcja czerwonych oczu - opcja kamery ( do 10 klatek na sekundę ) i kamery internetowej ( do 15 klatek na sekundę ) - kontrola balansu bieli - wbudowana lampa błyskowa - autofocus , timer - wbudowana karta pamięci 8 MB ( można zrobić do 104 zdjęć ) rozszerzalna do 256MB ( kartą SMC ) - kompresja JPEG - podłączenie aparatu do komputera za pomocą kabla USB - data i godzina - samowyzwalacz z sygnałem dźwiękowym i optycznym

post2

Czemu moderator skasował 2 moje posty ze zdjęciem mógłzostawić chociaż jeden proszę o przywrócenie posta


kto co skasował ?

wrzuć zdjęcie i po krzyku :slight_smile:

iso - auto :confused:

Jedyny zarzut to mały zoom… Poza tym, ciekawy sprzęt :smiley:

Ile za to?

400zł

bartekn77 nie wiem, co mogło być przyczyną zniknięcia twojego posta ze zdjęciem ??

wrzuć je tutaj jeszcze raz i po sprawie :slight_smile:

Ja jeden skasowałem ale tylko z tego względu że dwa był identyczne (BTW nie wiem po co :? :? :? )

Być może w tym samym czasie inny modek skasował akurat drugi, tak że pretensje mozesz mieć tylko do samego siebie.