TRUST 830T Triple Mode Sight Fighter: Problem z przyciskiem

Od jakiś dwóch lat posiadam pada TRUST 830T Triple Mode Sight Fighter. Od roku go nie używam, walnęłem go w kąt, bo mam z nim problem ktorego nie umiałem i nadal nie umiem rozwiązać. Po roku nie używania nadal występuje. Nie zaszkodzi chyba nawet po takim czasie napisać ten temat, bo [wazelina mode on]cenie wiedze ludzi z tego forumka i może ktoś pomoże[wazelina mode off/]. Do rzeczy.

Chodzi po prostu o to, że na padzie, po podłączeniu, not stop jest włączony przycisk kierujący np. piłkarza w grze w dół. W menu wszystko przełącza się w dół, nie da się nic zrobić bo non stop jest włączony ten przycisk. Kiedyś rozkęcałem pada i w miejscu tego przycisku była wyygięta do środka jakaś blaszka, myślałem, że to oto chodzi, lecz to ustawienie tej blaszki w taki sposówb jak mają “prawo, lewo, góra” nic nie dało. Kalibracja nic nie daje. Sprzęt do wyrzucenia? Macie jakieś niekonwencjonalne metody naprawienia tej głupoty?

Chyba pad do wywalenia :frowning: .

Raczej do wywalenia… Jeżeli 2 lata temu go zakupiłeś to prawdopodobnie będziesz miał może jeszcze gwarancje ;]