Trust Model No.: SK - 6000

od kilku godzin szukam bezskutecznie sterownika na necie do tego modelu klawiaturki. komp jej nie wykrywa, a musi dziś, bo koleżanka chce pisać pracę dyplomową !!

Jeśli producent sprzętu nie udostępnia sterów,widać klawiatura chodzi na systemowych.

Szukaj

no wlaśnie chyab nei chodzi :slight_smile: bo resetuje kompa i nic… nie wykrywa jej w menadżerze urządzeń…

A klawiatura to USB/PS2 -przewodowa/bezprzewodowa.

Czy sprawna.

nie usb . przewodowa i taka "podzielona na 2 części :slight_smile: na dwie łapy :stuck_out_tongue: ". po prostu nie wiem co się robi w sytuacji gdy komp nie wykrywa sprzętu, gdy “skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu” też nie działa. Podobno nie było żadnej dodatkowej płytki do niej , ona po prostu jest , działa , ale nie u mnie na kompie.

Napewno sprawna - sprawdź na innym kompie.

A porty USB na kompie sprawne i działają sprawdź na innym urządzeniu.

Nieraz jak opcja jest w biosie trzeba wyłączyć klawiaturę PS2, a włączyć USB i zapisać bios Save.

Powinna działać na sterach systemowych - jako urządzenie HID.

Lub użyj przejściówki USB/PS2 i podlącz klawiaturę do portu PS2.

klawiatura działa

moje USB tez dziala

wszystko git

ale nie wykrywa komp!

w biosie szukałam i nie widzę tej funkcji

prosiłabym o taką instrukcją “dla blondynki” :slight_smile:

thx

poza tym boję się że po wykasowaniu obecnego sterownika z menadżera niczym już nei będę mogła pisać…

Menadzer urządzeń i odinstaluj wszystko co klawiatura ma być pusto i restart kompa i zobacz.

Jaki masz system.

XP

Z SP1 czy SP2.

USB wersji 1.1 czy 2.0 - sprawdź w specyfikacji płyty głównej.

pozdrawiamy jelonkę ! właśnie znajdujemy się koło akademii ekonomicznej :slight_smile: może tak będzie szybciej :wink:

a tak serio to czy chodzi Ci o to ? :

http://img167.imageshack.us/img167/6294 … d022nf.jpg

poza tym mam windę XP professional wersję 2002