TrustPort Antivirus 2012 PL


(Xemidra) #1

Witam,

W najnowszym Cd-Action będzie można nabyć TrustPort Antivirus 2012 PL. Chciałem się was zapytać o opinię na temat tego oprogramowania. Od lat używam Nortona IS 2012 na komputerze, ale nie mam nic na laptopa.

Proszę was o opinię na temat tego programu


(Agatonster) #2

Xemidra ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(A Bartosz) #3

jest to program ktory używa dwóch silników skanujących tak jak Gdata a tak szczerze to jedno i to samo tylko nazwa inna:D


(bujacz) #4

To nie to samo..

G Data w porównaniu do TrustPorta to zamulacz. Posiadam wersję Total Protection i nie narzekam (w odróżnieniu do G Daty czy chociażby Eseta Smarta..tak tak..tego Smarta).

Na sprzęcie takim leciwym jak Athon 2600+ z 1 GB Ram działa bardzo sprawnie. Na początku trochę zamulał - prawda, ale obecnie działa bezproblemowo.

Co do wykrywalności...wystarczy spojrzeć na wykres z Virus Bulletin dostępny na tej stronie.


(A Bartosz) #5

TrustPort Antivirus 2012 PL kożysta z dwóch śilników skanujących Gdata i avasta :stuck_out_tongue: nowa Gdata wcale nie muli jak piszesz:P i są to te same programy tylko nazwy maja inne....


(system) #6

Mógłby ktoś w końcu usunąć te bzdury usera scyzorr bo zgłaszanie nic nie daje facepalm.png


(A Bartosz) #7

To nie są bzdury żadne poczytaj o tym programie...wiadome produkcja z UK ale śilniki skanujące Gdata i avasta:P takie fakty


(system) #8

Czy aby na pewno?

A silniki to Neon (Vipre) and Argon (AVG). Chociaż z vipre pojawiają się niejasne informacje- jest to albo vipre albo bitdefender :roll:


(bujacz) #9

TrustPort jest z Czech.

Natomiast silniki to Argon (AVG) oraz Xenon (Bitdefender)..

G Data zaś posiada silniki Avasta i Bitdefendera..o ile pamiętam.