"Trwa Otwieranie Systemu Windows" w nieskończoność, długie ładowanie classpnp.sys ( logi )

Witam, mam problem z laptopem.

Jakieś 2 tygodnie temu robiłem format, lecz powstały spore problemy.

Z większością się uporałem, ale aktualnie pozostaje mi pracować na trybie przywracania usług katalogowych. Włącza się bardzo długo ale działa. Tryb awaryjny również działa ale też bardzo długo się ładuje na classpnp.sys

Miałem uszkodzone jakieś 3 pliki na drugiej partycji ale zostały usunięte za pomocą skanu z live cd ( z poziomu windowsa zawieszał się, od wtedy windows przestał się uruchamiać )

 

Próbowałem z płytą naprawczą ale nie wykrywa problemów, myślę nad reinstalacją windowsa z płyty, tylko czy wtedy usuną mi się rejestry? Mam na drugiej parycji inną instalację która działa, ale tam nic nie ma zainstalowane i są kłopoty z prawami dostępu bo próbowałem w głupi sposób usunąć pliki tej instalacji :P. Programy antywirusowe nic nie wykryly, ale może zrobie jeszcze skan dla pewności.

 

Załączam logi z ntbtlog.sys ( log przy starcie systemu )

oraz log z hijackthisa 

 

http://www35.zippyshare.com/v/84836217/file.html

 

Edit: Skanowałem teraz dr. Webem, malwarebytsem, oraz anirootkit od malwarebytes i nic nie wykryło. Zostawilem laptop zeby sie wlaczal caly czas i po okolo 20 minutach po prostu sie wylaczyl na tym “Trwa uruchamianie systemu widows” chyba zaraz spróbuję tej reinstalki,