"Trwa uruchomienie systemu Windows" i zawiesza się obraz z logiem

Witam, mam problem , mianowicie nie jestem w stanie rozszyfrować od czego to sie stało , ponieważ to nie mój komputer,oraz nie znam jego specyfikacji. Mianowicie wyglada to tak, zawiesza sie obraz “trwa uruchamianie systemu windows”, słychać jest dźwięk włączania sie systemu jak i programów,nie idzie uruchomić go w trybie awaryjnym oraz w niskiej rozdzielczości. Nie idzie również przywrócić systemu ponieważ piki i ustawienia systemu nie zostały zmienione. Nie robiłem jeszcze formata, wstrzymuje sie z tym , aż rzeczywiscie bedzie to możliwy krok. Może ktoś z was miał taki problem i wie gdzie leży przyczyna? Jakie są szanse na to, że padła karta graficzna? A może problem leży po stronie sterowników?

Zresetuj bios przez wyjęcie na kilka minut baterii CMOS, przy uruchomieniu daj F8 i patrz, jakie masz opcje, bo może zadziała ostatnia prawidłowa konfiguracja. Też stawiałbym na problemy z grafiką.

kuba00089 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

CIACH Dobra, teraz do tematu - jaki to jest system i jeżeli możesz to zilustrować lub nagrać i wrzucić na YouTube to bardzo byś przybliżył nam ten problem. Skoro programy i inne rzeczy się uruchamiają to dobrze, jednak nie napisałeś czy ekran robi się czarny czy po prostu zostaje taki, jak się zawiesił.

Jest to win 7 , ekran staje na fladze win z napisem trwa uruchamienie systemu

Hej,

kuba00089 , nadal czekam na zmianę tytułu wątku. Tytuł ma być kwintesencją problemu - jego swoistym streszczeniem. Obecny nic nie mówi - jest to problem z uruchomieniem czego? Lodówki? Pralki? Monitora? Czy temat System zawiesza się na obrazie Trwa uruchamianie systemu Windows nie będzie bardziej konkretny?

Przeniesione do działu Windows 7.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wydaje mi się , że tytuł był oraz nowy jest dobry, skoro jestem na forum związanym z komputerami to wszyscy wiedzą o co chodzi,reszta problemu jest dość jasno napisana. Jak sie dowiem to podam specyfikacje

Jakbyś wypalił MHDD jako ISO zbootował F8 zrób zdjęcie bo podejrzewam, że coś z dyskiem.

 

http://www.nirvanowiec.republika.pl/MHDD.html

 

Jakby sterownik to w trybie awaryjnym powinien się odpalić.

Komputer został zaniesiony do servisu , jednak problem tkwi w dysku. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie:)

WItam, tak dla zainteresowanych, problem leżał po stronie dysku,nie wiem co dokładnie, w serwisie mi to zrobili za 40 zł i oprócz tego , musiałem jeszcze zrobić format C:) pozdrawiam