"Trwa Zamykanie Systemu Windows"

Witam,Posiadam laptopa acer aspire 5315 z zainstalowanym systemem windows xp professsional.Gdy probuje zamknac system komputer zawiesza mi sie na komunikacie “Trwa Zamykanie Systemu Windows”.Odczekiwanie nic nie daje.Probowalem juz wielu metod.Prosze o pomoc.

tzn., jak się zawiesza?? Nie da się poruszać myszką ??

SZUKAJ :evil: :

viewtopic.php?t=43959

dokladnie tak, nawet wskaznik nie rusza

kubaj11 , zajrzyj do tematu podanego przez usera Kamil432 , tam masz wszystko dokładnie opisane.

I na następny raz czytaj regulamin…

  • Korzystaj z wyszukiwarki :!:

  • Korzystaj z opcji Edytuj :!:

Próbowałeś użyć programu User Profile Hive Cleanup Service?

nie ALE zaraz sprobuje…

cosik_ktosik nie moge go zaistalowac.gdy na samym koncu wciskam continue wyskakuje :Przepraszamy, nie można odnaleźć szukanej strony.

Panel Sterowania->Wydajność i konserwacja->Opcje zasilania->zakładka APM. Zaznacz tam pole Włącz obsługę zaawansowanego zarządzania zasilaniem.

co mam zrobic jesli nie mam zakladki APM?

Panel Sterowania->dodaj sprzęt->Nowe urządzenie sprzętowe->Obsługa NT APM/Legacy.

gdy wlacze panel sterowania i dodaj sprzet wyskakuje mi kreator dodawania sprzetu i przeprowadza wyszukiwanie…

prosze o kolejne porady

a moze jakies ustawienia w biosie??

A jak jest z Defragmentowaniem i Kompresja starych plików? robiłeś to kiedy? to większa szybkość i wydajnosc kompa i jaki masz system plików F32 czy NTFS?

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edytuj

nie nigdy tego nie robilem ale ja windowsa zainstalowalem wczoraj wiec ledwo co zainstalowalem sterowniki i nawet skanowalem go avastem ale on nie znalazl zadnych wirusow wiec nie sadze aby jedna z powyzszych metod pomogla…a system plikow mam ntfs