Trwa zamykanie

Witam

Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam laptopa HP Compaq 6720s którego dostałem od swojej firmy. Działa jak działa ponieważ nie jest to za dobry sprzęt a ma zainstalowaną Vistę z SP1. Laptop służy mi do do wyliczania różnych rzeczy na specjalistycznym programie(nazwijmy go X). I teraz problem jest taki gdy włączę laptopa bez uruchamiania programu X, i chcę go wyłączyć wszystko idzie ładnie jak w zegarku. Ale gdy już popracuje na programie i wyłączam laptopa zawiesza się na ekranie Trwa Zamykanie. Z moich obserwacji wynika że program ten działa dalej w tle mimo wyłączenia go nie pomaga nawet menadżer zadań i opcja zakończ teraz ponieważ nic się wtedy nie dzieje. Moje pytanie jest takie jak mogę wyłączyć program działający w tle.

Od razu mówię że nie interesują mnie odpowiedzi w stylu “Opcja szukaj” albo “Google” ponieważ prześwietlałem już internet w tej sprawie ani odpowiedzi "temat już był poruszany na forum " bez podania linku do tematu(jeżeli był proszę o podanie linku). Dlatego liczę na kompetencje i kulturę forumowiczów tego fachowego forum.

Z góry dziękuję z poświęcony czas.

Pozdrawiam

Co to za program?

Próbowałeś tego? http://helpc.eu/viewtopic.php?f=53&t=34 … +zamykanie

mam rozumieć że ten proces mimo wszystko nie chce się wyłączyć?

Tak ten proces mimo wszystko działa dalej. Nie wiem czy jest sens przestawiania tego skoro on sam nie potrafi zamknąć tej aplikacji. Ale dziękuję za radę

LeMoD ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif