Trwałe usuwanie plików nie działa

Chce uporządkować dysk wiec zrobiłem odzyskiwanie usuniętych plików z dysku w winXP programem Piriform recuva wyszukało mi trzy pliki które przywróciłem i zapisałem na dysk w celu skasowania bez możliwości przywrócenia, użyłem do kasowania kilku programów file killer, kill box , hardwipe , file shredder programy niby skasowały pliki ale gdy znowu szukam programem piriform recuva pliki ponownie są wyszukane i nie skasowane dodam screeny z programu, może będziecie mieli jakieś pomysły i pomożecie bardzo mi zależy na skasowaniu tego. (jak zły dział to proszę o przeniesienie do prawidłowego działu)




Nadpisałeś to co odzyskałeś a nie odnalazłeś, pliki po zapisie po prostu zapisały się gdzieś na “czystej” przestrzeni i nie masz duplikatów na liście.


Może z CCleaner wybierz nadpisywanie wolnej przestrzeni na 1 przebiegu:

Dobrze za chwile sprawdzę, czy po takim wymazywaniu pustej przestrzeni z dysku coś jeszcze zostanie skasowane ? I gdy skończę nawpisywanie to wtedy wyszukać ponownie tych plików i je skasować ? Dziękuje za pomoc po wymazywaniu wolnej przestrzeni dyskowej już nie znajduje tych trzech plików, a nawet komputer zaczął lepiej i płynniej działać.