Trwały męski zapach na lato

Czy możecie polecić jakiś dobry męski zapach na lato? Tylko nie Bossa, bo moim zdaniem trwałość bardzo słaba. Najlepiej taki ktory bedzie się podobal płci przeciwnej.

„Tylko nie Bossa, bo moim zdaniem trwałość bardzo słaba”

Trwałość słaba? Trwałość nie ma być na kilka dni bo jak się umyjesz to po trwałości!

I pytasz o to facetów? Zapytaj koleżanek.

Mojej żonie na przykład podoba się „The Ritual of Samurai” od Rituals. Sama mi to wybrała.

Jeżeli używasz serii, tzn płyn do kąpieli, żel po goleniu, dezodorant, to zapach pozostaje całkiem długo.

Warto także dodatkowo psiknąć sobie dezodorantem lub wodą kolońską pod koszulę, lub podkoszulek, tam gdzie ciało jest zakryte i nie wietrzy się zbyt mocno.
Zapach uwalnia się wówczas powoli i jest delikatny. To powoduje że nie występuje efekt zobojętnienia ani wrażenie przesytu. Przeciwnie, kiedy miły zapach pojawia się z przerwami to budzi zaciekawienie.

Nawet najładniejszy zapach nie może być zbyt natarczywy. Błędem jest wylewanie na siebie litrów pachnideł aby wystarczyły na długo. Lepiej zadbać o powolne uwalnianie się zapachu.

No i zawsze można mieć przy sobie jakiś mały pojemniczek z wodą kolońską lub dezodorant aby w razie potrzeby uzupełnić to co wywietrzało.

2 polubienia

POT -firma spodpachy

1 polubienie

Kilka godzin jazdy na koniu…
Poza tym Givenchi…

Wyciąg z konta.

I na to nie ma siły.

Efekt powala :smiley:

Gość ma drogi dezodorant:

1 polubienie
Azarro chrome, ewenuanie jakies feromony jak pheromone essence.

Bądź tradycjonalistą, używaj wody kolońskiej BRUTAL Classic !!!

Czyli mogę je bez problemu mieszać z perfumami? Czy wiek ma tutaj jakieś znaczenie? Mam 23 lata.?

…że też jeszcze nikt tej rozmowy nie wrzucił. :smiley:

Mozesz mieszać o ile nie są to perfumy z feromonami. Bo jeśli łaczysz ze soba dwa feromony to powinieneś zmniejszyć dawkę jednych i drugich bo tak jak wcześniej pisałem co za dużo to niezdrowo. Z wiekiem ponoć mniej wydziela się feromonów tak wiec młodsza osoba teoretycznie może ich uzyć mniej, jednak samodzielnie musisz sobie dopasować dawkę. A i jesli Ci nie podpasują to możesz spróbować jeszcze sobie Love Desire. Też całkiem znośne feromony.

Zapach potu - własny zapach :upside_down_face: Skąd obcy człowiek może wiedzieć, co Ci podpasuje z zapachów.