Tryb awaryjny Czy działa?

Witam mam program EVEREST Ultimate Edition i nim sprawdziłem cos takiego ze nie mam właczonego Trybu awaryjnego Jak to właczyc ??

I Co jeszcze z tych rzeczy powonno działac Bo ja tu widzie chyba ze tylko jest właczona siec niewiem moze sie myle :stuck_out_tongue:

http://img140.imageshack.us/img140/4854/awariair5.jpg

Nie czytasz Regulaminu ?

Jeden z jego punktów wyraźnie podaje wymagania w kwestii wklejania grafik na Forum

Agaton

nie wiem czy o to chodzi, ale myślę ze ze Everest pokazuje tylko aktualny stan systemu. Aby uruchomić tryb awaryjny Windows trzeba nacisnąć przed ładowaniem Windows’a chyba F8 a następnie wybrać z listy tryb awaryjny.

Chodzi mi o to ze nie raz mi sie kom zwiesi i nie moge trybu awarjnego właczyc poprostu nie działa. Niewiem moze go najpierw trzeba uruchomic w bios albo cos takiego ??

Everest pokazuje wszystko dobrze. Twój problem z wejściem do Trybu awaryjnego pewnie polega na wciśnięciu F8 w niewłaściwym momencie. Na dole ekranu, podczas ładowania, jest wyświetlane jakim klawiszem wchodzisz do swojego BIOS-u, może to być klawisz del albo F2. Jaki masz typ BIOS-u?

Pole Wartość

Właściwości BIOS’u

Typ BIOS’u AMI

Data BIOS’u systemowego 10/05/06

Data BIOS’u wideo 06/10/09

Producent BIOS’u

Nazwa firmy American Megatrends Inc.

Dobrze naciskam bo pisze mi mam wybrac sobie czy tryb awaryjnycz y prywrucic do ustawien poczatkowych itp ale zadne z nich nie pomaga dalej tylko komp sie resetuje i tyle i znowu musze wybierac :?

Do BIOS’u typu AMI wchodzi się za pomocą klawisza Delete lub F1. Spróbuj któregoś z nich, to może dalej pójdzie normalnie.

Nie trybu awaryjnego nie włącza się w biosie - Trzeba wywołac go tuż przed ekranem ładowania system klawszem F8, problem jest taki iż F8 czeto prowadzi do menu BIOSu którym wywujesz opcje StartUp’u… czyli w sumie musisz doswiadczalnie (jesli nie wiesz w którym dokładnie momencie) wciskać klawisz F8 i czekac az trafisz menu systemu WIndows w którym bedzie opcja “Uruchom tryb Awaryjny” itp.