Tryb awaryjny Dell D430

Witam,

pytanie wydaje się być proste jednak niestety nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Chodzi mi o wejście do systemu w trybie awaryjnym w Dell’u Latitude d430 (Windows xp). Po uruchomieniu komputera wchodzę do BIOS’u klikajac F2 jednak nie potrafię nigdzie dopatrzyć się opcji rozruchu w trybie awaryjnym. Pytanie do forumowiczów, gdzie mogę doszukać się tej opcji?

Klikasz F8 podczas rozruchu laptopa

krzysiek9k ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

tux35 dziękuje za odpowiedz

udało się uruchomić tryb awaryjny jednak nie pomogło to w zmianie hasła administratora, ponieważ w tym trybie też prosi o jego weryfikacje.

Zna ktoś jakiś sposób, za pomocą którego uda mi się zmienić to hasło?

Dell D430 nie posiada stacji dyskietek ani CD/DVD romu tak więc użycie programów chyba odpada, chociaż… liczę na waszą pomysłowość.

Czytaj: http://www.forums.wiaderko.com/windows- … dmina.html

:wink:

Witam :slight_smile:

Mam powazny problem z apkiem niedawno go kupilem i okazalo sie ze ma haslo na biosie , niestety wlasciciek niepamieta :frowning:

czy mozecie mi pomoc , prosze mam dell d430 # FJG3T3J-595B na odwrocie tez mam express service code 338-276-439-19 niewiem czy to kous pomoze ta info.

prosze pomozcie bo jestem w kropce. dzieki wieklie.

myślałem że zakłada się nowy temat ale co ja tam wiem

odłącz zasilanie od laptopa wyciągnij baterie i zostaw go na 1h możesz też przytrzymać włącznik 15sekund

będziesz musiał po tym zegarek ustawić

i pamiętaj masz problem nowy temat zakładaj a nie pisz do jakiegoś już istniejącego

Cała masa bootowalnych narzędzi do odzyskania hasła

http://www.searchengines.pl/Toolsy-do-z … 32367.html

Jeśli laptop nie ma napędu, to używając innego komputera podpiąć jakiś pendrive, zgrać dane z niego na dysk, sformatować w systemie fat32, ustawić partycję jako aktywną, rozpakować iso na pendrive i próbować z niego bootować.To nie udaje się ze wszystkimi narzędziami, ale w końcu któreś się uruchomi.

Wtam.

dzieki wszystkim za zainteresowanie miom tematem ;

sorkii ze sie komus wciolem w inny temat ale robie to pierwszy raz:(

postaram sie wykorzystac metody ktore mi zaproponowaliscie i szybko odpisze jakie rezultaty przyniosly.

pozdro dla wszyskich