Tryb awaryjny - internet

Cześć, mam taki problem, że nie działa mi internet podczas korzystania z trybu awaryjnego, wie ktoś co mogę z tym zrobić? A potrzebuje tego, bo nie chcą ściągać mi się gry z Origin, więc potrzebuje sprawdzić czy pójdzie na trybie awaryjnym…

Tryb awaryjny można uruchomić z obsługą sieci i bez niego. Na pewno wybierasz odpowiednią opcję?
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12376/windows-10-start-your-pc-in-safe-mode
Chociaż nie wydaję mi się, żeby to było najlepsze rozwiązanie twojego problemu. Jaki błąd dostajesz podczas próby instalacji gier?

Tak na pewno wybieram dobrą opcje, nawet wybierałem obie.
Znaczy ze Steama, Epicgames gry normalnie się instalują, wczoraj zrobiłem konto kupiłem origin acess i gdy próbuję ściągnąć gre to wyskakuje mi: "Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjnego. Gdy system Windows poprosi Cię o zgodę na kontynuowanie, kliknij przycisk „Tak”. Próbowałem dużo rzeczy i ludzie na forach pisali, że działało im właśnie po spróbowaniu instalowania gry podczas trybu awaryjnego…

Z tego korzystałem:

Ten origin to jest jednak kawał skopanego kodu :joy: Pamiętam, że znajomy też miał z tym problemy i nic nie pomagało poza uruchamianiem origina z uprawnieniami administratora. Co do połączenia sieciowego w trybie awaryjnym, to czy komputer podpięty kablem? Może w trybie awaryjnym nie ma sterownika do WiFi… :thinking:

1 polubienie

Mam internet podłączony przez modem usb… :x

Tu może być pies pogrzebany :wink:

1 polubienie

Ahh ten Origin to jest tragedia… No cóż płakać nie bede :smiley:

Spróbuj podłczyć modem po uruchomieniu trybu awaryjnego?