Tryb awaryjny - jak wejść?

to tak z ciekawosci to pytanie padlo;) i w windosie i podczas uruchamiania kompa :slight_smile: pozdrawiam

JNJN

ale o co chodzi z tym tematem ?? nie wiesz jak odpalić tryb awaryjny czy co ?? bo nie łapię przekazu płynącego z tego tematu :stuck_out_tongue: ??

Jeden z trybów uruchamiania Windows. W trybie awaryjnym większość sterowników urządzeń nie jest wczytywana po to, by system operacyjny uruchomił się, a użytkownik mógł usunąć wynikające z ich wadliwej pracy problemy. Tryb awaryjny można uruchomić ręcznie, wciskając klawisz F8 podczas pierwszej fazy uruchamiania się systemu operacyjnego. Zostanie on także automatycznie uaktywniony, gdy system poprzednio nie uruchomił się poprawnie.

Zależy jaka płyta z reguły F8.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … b+awaryjny

aha:) no to juz chyba wszysatko wiem :slight_smile: wlasnie o to mi chodzilo jak podczas uruchomiania kompa odpalic ten tryb:) to mi jako ciekwostka potrzebne :slight_smile: dziekuje bardzo i pozdrawiam oraz milego dzionka zycze :slight_smile:

W moim win 98nalezy nacisnąć ctrl

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ic=12510#2

Podczas startu systemu należy trzymać wciśnięty klawisz F5. I przy startcie komputera zamiast komputer uruchomi się w normalnym trybie będzie można wybrać z listy czy w zwykłym ma się uruchomić, czy w awaryjnym, czy w awaryjnym bez internetu i chyba jeszcze jakaś opcja będzie. I jak wybierzesz np. Awaryjny bez internetu to komputer uruchomi się w awaryjnym bez dostępu do internetu. W starszych systemach chyba jest troszkę inaczej. Czasami F5 nie działa to wtedy można spróbować F8.

dzieki ludziska :slight_smile:

:smiley: :smiley: :smiley: :frowning: :frowning: :stuck_out_tongue: :razz: :cry: :evil: :oops: :!: =D> =D> =D> #-o =P~ ![-o<