Tryb awaryjny

mam problem.cały czas komputer włącza tryb awaryjny,ale nie moge urzyć strzałek by cokolwiek wybrać.Po 30 swkundach ładuje się system ale cos na ułamek sekundy pojawia sie na niebieskim tle i zanika.I tak w kółko.Wciskałem F8,F12,ale nie mogę urzyć strzałek .(podłączyłem 3 klawiatury i nic.Proszę o pomoc .JESTEM ZIELONY

Wszystkie te klawiatury są na USB ?

przepraszam,że nie odpisywałem.Tak ,są

Podłącz klawiaturę na PS/2, wtedy dopiero będziesz mógł cokolwiek zdziałac, po pierwsze wejsc do BIOSu i włączyc obsługę USB przez BIOS. Wtedy będziesz mógł korzystać z klawiatur na USB.

to jest tak.

tryb awaryjny sam się włącza,ale nie mogę nic zrobić strzałkami.Mogę urzyć klawiszy F8.F12 ale dalej nie mogę skorzystac ze strzałek.Nie mamPS/2

Szukaj w BIOSie funkcji ‘‘USB legacy support’’ i przełącz na ENABLED i jak już klawiatura zacznie reagować to jak włączysz kompa to naciskaj ‘‘F8’’ i wybierz tryb ‘’ Wyłącz automatyczne uruchamianie po awarii’’ , po wybraniu tej opcji pojawi się ten BSOD o którym napisałeś , zrób mu fotkę i wstaw do tematu.

Powiem tak.

Dziękuje ale to dla mnie za duzo.

Jesteście naprawde dobrzy.Oddam lepiej komputer do specjalisty

Specjaliści to My . :smiley:

Nie wymiękaj , tu nie ma nic takiego trudnego z czym byś sobie nie poradził.

dodek52 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy ortograficzne. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif