Tryb Awaryjny

Witam , mam problem ponieważ chcę przywrócić system. Mogę wejśc na komputer tylko w trybie awaryjnym. Gdy mam już przywrócić wyskakuje mi błąd że mam Wyłączone przywracanie systemu na wszystkich dyskach , gdy chcę to odznaczyć ( start -> panel -> system -> przywracanie systemu) wyskakuje mi błąd że nie mogę i muszę wejśc w trybie normalnym , ale ja nie mogę wejść w tym trybie . !!

Pzdrawiam

Skoro masz wyłączone przywracanie systemu na wszystkich dyskach to niby jakim cudem chcesz cokolwiek przywracać? Trzeba było wcześniej pomyśleć

czyli nie ma odwrotu ? Nie da się tego włączyć ?

Nie. Zresztą i tak przecież nie masz ustawionego żadnego punktu przywracania. Nie ma czego przywracać…

ale ja to zaznaczyłem dzisiaj , bo kumpel powiedział ż etak będzie dobrze ! więc ja nie mam tego Wyłączonego od zawsze tylko od dzisiaj !

Dodane 27.01.2011 (Cz) 12:34

ale może by szło usunąć jakoś to co zpatchowałem ! i by nie trzeba było przywracać systemu ! a dokładnie to chodzi o to ! zmiana-wygladu-windowsa-windows-krok-kroku-t321079.html

Skoro masz kumpla idiotę to pretensje zgłaszaj teraz do niego skoro Ci obiecał, że będzie dobrze :slight_smile:

Przywracania systemu NIGDY się nie wyłącza, gdyż jest często jedynym ratunkiem na powrót do sprawnie działającego systemu

W trybie awaryjnym nie zawsze jest możliwe odinstalowanie programów. Oczywiście możesz spróbować, ale jeżeli się nie uda to czeka Cię instalacja systemu od nowa i więcej rozsądku na przyszłość

Została tylko reinstalacja. Nawet jak odinstalujesz program, który wywoła bajzel to nie ma gwarancji, że system ruszy.

Fajnego masz “kumpla” nie ma co. =D>

ogiii , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ