Tryb incognito w chatGPT - gdzie to umieszczone?

ChatGPT a prywatność. Tryb incognito pozytywnie na nią wpłynie (dobreprogramy.pl)

DP pisze o trybie incognito w ChatGPT.

Ja nagrałem na swoim kanale YT film o ChatGPT w Microsoft Edge:

Nie wiem, czy sens jest robić filmik o tej funkcji. Nie lepiej tylko post w karcie społecznościowej ze zrzutami ekranu?? No OK, ale gdzie ta funkcja jest? W newsie jest zrzut chyba z jakiej aplikacji na Androida lub iOS…

Tu

Na stronie ChatGPT w ustawieniach a nie na bing chat przegladarki

Czyli ja nagrałem film o czymś innym - innym ChatGPT?? :open_mouth:
Ja chyba tego nie ogarniam…

New chat (openai.com)
To jest tu :slight_smile:

W pewnym sensie tak.
To o czym zrobiłes jest usługą Edge w która jest wprzegnięty ChatGPT. Ostatecznie Microsoft finansuje projekty OpenAI

Ok. Ale jeśli włączę ten Tryb incognito na stronie OPENAI, to czy ten czat w Edge też to bedzie miał? Pytam na potrzeby YouTube.

Nie mam pojęcia. Wiem tylko jedno ze aby tak naprawde coś w Edge wykasować to trzeba zrobic to z poziomu konta Microsoft.

Dobrze. To w takim razie ani mru-mru o tym trybie incognito na kanale, bo ja nagrałem film o tym czacie w pasku bocznym w przerglądarce Edge - i to jeszcze polskim. Ten czat na stronie OpenAI działa po angielsku, więc dobrze, że go nie pokazalem na swoim kanale YT.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.