Tryb oszczędny .. awaria Komputera

Witam mam taki sprzet : GF 9800 , Quad , 4 GB RAM i mam problem z nim…

No więc ostatnio nie wiem czemu jak włanczałem komputer to monitor nie reagował i dopiero wtedy sie włanczał obraz jak wyłaczyłem i właczyłem monitor i bylo wszytsko ok … wszytsko działa… wkurzało mnie to to postanowiłem wyczyścic radiator od kart y graf( bylo duzo kurzu ) zmienilem tez paste i włanczam komp i jeszcze gorzej , monitor teraz w ogole nie reaguje a po chwili komp dziwnie sie zachowuje i wyłancza … probowałem mocniej docinąc radiator , mniej pasty dać i nic… ;/ ( włancza sie ale nie ma obrazu) nie wiem co mam robic;/ Jak sie monitor włancza to jest napis TRYB oszczędny i nie ma obrazu ( wczesniej tak samo mialem ale po resecie monitora działo…) nie mam już karty gwarancyjnej… … sory za pisowanie ale piszę na szybko…

A dlaczego się spieszysz? Forum to nie F1.

Popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Prosze pomózcie… dziwne wymienilem paste i komputer zadziała raz na 20 razy ( prób właczeń)

Albo zasilacz, albo pada ci karta grafiki.

Podaj moc oraz model swojego zasilacza.

Zasilacz FEEL III 500 ATX

Dodane 07.11.2010 (N) 13:26

Witam , opisałem w moim poprzednim poście problem z moim komputerem , dzisiaj odkryłem ze jednak karta graficzna chyba się nie spaliła czy zepsuła tylko się poprostu przegrzewa… poniewaz jak podmucham w nią , przyloze inny wiatraczek do niej to widać obraz i wszytsko działa jednak po dłuzszym czasie karta znowu sie tak jakby przegrzewa i mam komunikat , tryb oszczędny " … teraz przyłozyłem inny wiatraczek na karte i na razie działa nie wiem jak będzie puzniej ale mi się zdaje ze radiator przy karcie powinien sam ją dobrze schładzac… co zrobic? gdzy wiatraczek oryginalny przy karcie pracuje , wyczyściłem całą karte ( było duzo kurzu ) a coś mi się zdaje ze ten wiatraczek dodatkowy dlugo nie uciagnie tej karty w schłodzeniu a mowię ze nie gram w rzadną gre i wydaje mi się ze karta nie pracuje stabilnie ( rózne migawki co jakiś czas na monitorze) pozdrawiam mam nadzieje ze coś mi doradzicie…

Dodane 07.11.2010 (N) 13:26

Witam , opisałem w moim poprzednim poście problem z moim komputerem , dzisiaj odkryłem ze jednak karta graficzna chyba się nie spaliła czy zepsuła tylko się poprostu przegrzewa… poniewaz jak podmucham w nią , przyloze inny wiatraczek do niej to widać obraz i wszytsko działa jednak po dłuzszym czasie karta znowu sie tak jakby przegrzewa i mam komunikat , tryb oszczędny " … teraz przyłozyłem inny wiatraczek na karte i na razie działa nie wiem jak będzie puzniej ale mi się zdaje ze radiator przy karcie powinien sam ją dobrze schładzac… co zrobic? gdzy wiatraczek oryginalny przy karcie pracuje , wyczyściłem całą karte ( było duzo kurzu ) a coś mi się zdaje ze ten wiatraczek dodatkowy dlugo nie uciagnie tej karty w schłodzeniu a mowię ze nie gram w rzadną gre i wydaje mi się ze karta nie pracuje stabilnie ( rózne migawki co jakiś czas na monitorze) pozdrawiam mam nadzieje ze coś mi doradzicie…