Tryb SLI jaka plyta główna

Witajcie mam takie pytanie posiadam płytę główna gigabyte i interesuje mnie czy mogę dodać do komputera druga kartę graficzną 9600GT 1GB. Pytanie jest takie czy można podłączyć te oto kartę w trybie SLI na płycie głównej gigabyte?? Proszę o odpowiedz z góry dzieki :smiley:

Może byś podał model skąd mamy to niby odczytać z gwiazd czy obsługuje SLI czy nie ?

GA-G31M-S2L oto model płyty głównej… kurcze chyba nie ma wejscia na 2 karty nawet no nie ?? :frowning:

Nie obsługuje SLI

http://www.gigabyte.pl/products/mb/spec … m-s2l.html

Nvidia obsługuje tryb SLI na pewno w kartach serii 6,7,8, jeśli chodzi o serię 9 to sprawdź, czy karta posiada złącze do mostka SLI, potem martw się o płytę główną. W najnowszych kartach Nvidii tryb SLI mieści się w jednej obudowie - tzn. wygląda jak jedna, dwa razy grubsza karta graficzna.

Jak masz pisać takie bzdury to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj. Wszystkie nowe karty graficzne nvidii wspierają SLI (chyba że jakiś producent urwie gniazdko, wtedy nie zadziała :P). Jeśli chodzi o łączenie dwóch słabych kart w SLI, nie warto. Lepiej kupić jedną mocniejszą, np. GTX 260.