Tryb tapety tylko na drugim monitorze w VLC

Witam. potrzebuję odtwarzać materiały w trybie tapety (film jako tapeta), niestety nie znalazłem opcji, aby film był wyświetlany jako tapeta tylko na drugim ekranie (potrzebuję mieć dostęp do pulpitu na pierwszym ekranie, obecnie film jest odtwarzany w połowie na pierwszym i w połowie na drugim. :expressionless: Proszę o pomoc.

Próbowałeś zmienić urządzenie wyjścia:

Narzędzia -> Preferencje Ctrl+ P -> Obraz -> Urządzenie wyświetlania

Tak - mam do wyboru display, DISPLAY1 i DISPLAY2 - na każdym ustawieniu film wyświetla się po połowie na obu ekranach. (może ta opcja nie działa na tapetę?)

To może spróbuj zmienić rodzaj wyjścia:

Narzędzia -> Preferencje Ctrl+ P -> Obraz -> Wyjście

Po zmianie ponownie uruchom VLC.

Nadal to nie to… :frowning:

A może jest w VLC opcja wyłączenia interfejsu, chodzi mi o to, że muszę na film nałożyć zewnętrzny element, a w trybie fullscreen nie jest to możliwe.

A jaki interfejs widzisz w trybie tapety?

Gdy kliknę prawym ikonę w trayu i wybiorę Ukryj VLC w pasku zadań, to pozostaje tylko ikona na pasku obok zegara.

Jest też minimalny interfejs Ctrl+H

Nie chodzi o zminimalizowanie interfejsu, źle napisałem. Chodzi o to, że muszę mieć na drugim ekranie odtwarzany film na pełnym ekranie - tryb tapety nadaje się do tego znakomicie (nie mogę użyć trybu fullscreen, bo muszę nałożyć na odtwarzany film zewnętrzny element), ale film wyświetla się w połowie na pierwszym i w połowie na drugim ekranie.

Dodane 23.04.2012 (Pn) 11:14

Może jest jakiś inny odtwarzacz wyświetlający film jako tapetę lub wyświetlał wybrane przeze mnie logo na filmie?