Tryb xp cd-key

Witam

Mam pytanie w folderze G:\Program Files\Virtual Windows XP\key.txt. Znajduje się tam klucz do windows xp. Moja ciekawość jest taka, czy ten cd-key będzie chodził pod normalnym xpekiem ??

Jest bardzo duża szansa że nie będzie on poprawny (gdyż jest jak widać przeznaczony do Virtual Windows XP, a nie np do WinXP SP2, czy też SP3), ale spróbować nie zaszkodzi! Jak sprawdzisz to osobiście czy też poprzez jakiegoś znajomego na jego komputerze, to daj znać czy się udało :wink:

Nie wyjdzie, przecież klucz ma z RC, a tam na pewno jest jakiś specjalny, tylko pod jedną wersję. Jeżeli nawet Microsoft dodawałby Siódemkę z kluczem do XP to obydwa systemy miałby zapewne taki sam klucz.

Pamiętaj, że jeśli nawet się uda to używanie tego kodu jest nielegalne.

Ja tam mam cd-key corporate. Oryginalny mogę instalować windows ile chce :slight_smile:

Od kiedy to XP w połączeniu z kluczem korporacyjnym jest legalny? Jesteś zwykłym piratem.

To dziwne, że strony microsoftu instaluje mi się IE 8 i WMP 11

Nie ma w tym nic dziwnego. Sprawa jest prosta - nie zabuliłeś za licencję, a korzystasz normalnie z systemu tzn. że masz pirata.

Co ty nie powiesz :o Teraz jestem na legalu windows 7 i już zamówiłem przed premierową edycie windows 7 ultimate

Pozazdrościć =D> :stuck_out_tongue:

Dobra kończmy ten OT