Tryb XP - Virtual PC Integration Device


(bshbc) #1

Witam,

Pytanie dotyczy trybu XP w Windows 7 Ultimate PL (kompilacja 7600).

W menadżerze urządzeń grupa inne urządzenia Windows XP znajduje się element oznaczony ogólnie znanym żółtym pytajnikiem i nazwany "Virtual PC Integration Device".

Czy takie oznaczenie (pytajnik) nie wskazuje, że brakuje jakiegoś sterownika lub jest on niewłaściwie zainstalowany? Co powinienem ewentualnie zrobić, żeby wspomniane urządzenie było poprawnie ustawione?

bshbc


(Isiek06) #2

Jezeli masz zółty pytajnik to oznacza ze poprostu albo nie masz tego sterwonika albo jest niewłasciwie zainstalowany . Odinstaluj ten sterowniki , usuń jego pliki programem Killbox , zainstaluj najnowszy sterowinik do tego urzadzenia .


(bshbc) #3

Po odinstalowaniu i ponownym rozruchu wirtualnego Windowsa XP wspomniane urządzenie instaluje się automatycznie. Na pasku zadań pojawia się dymek z informacją, że urządzenie zostało zainstalowane pomyślnie i jest gotowe do użycia. W menadżerze urządzeń wygląda to tak samo jak poprzednio co więcej w jego właściwościach widnieje informacja, że urządzenie działa poprawnie. Przy próbie wyświetlenia szczegółów sterownika pojawia się komunikat że z urządzeniem nie są skojarzone żadne pliki sterownika.

Może to tak ma być? Tylko ta ikonka z pytajnikiem :?:


(Isiek06) #4

Jak wszystko działa to nie ma sie czym przejmować , skro windows zainstalowal ci ten sterwonik i pokazuje ze wszystko OK to znaczy że jest zainstalowany i koniec przeciez jakby cos miałoby sie nie udać to by było to pokazane podczas instalacji sterwonika :wink: