Trzęsący się ekran w grach. Counter Strike; Euro Truck Simulator

Witam,

mam problem z grami, kiedy włączam aplikacje ekran zaczyna się trząść i od góry do dołu przechodzą czarne kreski. Zainstalowałem od nowa sterowniki karty graficzne i nic nie pomaga.

Proszę o pomoc co mogę zrobić aby to naprawić

Podejrzewam coś z kartą graficzną. Nic nie było czasem podkręcane, albo coś takiego, bo zazwyczaj po zbyt mocnym podbiciu zegarów pamięci i rdzenia GPU takie jaja się dzieją. Wiem, bo sam tak miałem w grze GRID Autosport po zbyt mocnym podkręceniu Gigabyte GTX 750.
Jeśli nie podkręcałeś karty, a zaznaczam - pełna reinstalacja sterów nie pomaga, to pozostaje zmniejszenie detali w grach i wyłączenie filtru anizotropowego, bo to on też może powodować drżenie obrazu i czarne paski - tak miałem na moim starym kompie z Geforce 8400GS i w grze NFS Carbon.
Kolejną rzeczą, którą musisz sprawdzić jest podłączenie monitora. Pod jakie złącze jest on podłączony? Jeśli ma on złącze cyfrowe (DVI, HDMI, DisplayPort), to go podłącz właśnie pod nie, a jeśli jest już podpięty pod jedno z tych złączy, to winny może okazać się kabel sygnałowy - wtedy wystarczy go wymienić :slight_smile: i od tego proszę zacznij.

Co to jest za urządzenie “Windows Live Display Driver”?