Trzęsący sie obraz w filmie - kodek xvid

Witam mam następujący problem

Podczas oglądania niektórych filmów trzęsie mi się obraz w filmie. Podejrzewam ze chodzi o kodeki. Jaka jest tego przyczyna? Jakim programem otwierać filmy żeby tego zjawiska nie było?

Po przetestowaniu prawie wszystkich dostępnych kodeków - na moim komputerze pracuje tylko http://shark007.net/

Windows media player bez najmniejszych problemow odtwarza wszystko , każdy format plików jaki można tylko znaleźć.

Z ta paczka nie będziesz już potrzebował kilku odtwarzaczy bo wszystko odtworzysz na windows media player.

:lol:

raptilion ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

witam ponownie

Użyłem wskazanego programu żeby skonwertować plik z filmem do formatu avi ale film jest nie do oglądania ponieważ jest słabej jakości chociaż obraz już nie skacze

Może ktoś pomoże jaki kodek jest mi potrzebny.

Mam zianistalowany win xp a kodek to xvid żadnych megapacków nie instalowałem a format filmu to BRRip

Jeżeli zainstalowałeś Shark007 to ustaw tak jak radzi producent nic nie zmieniaj ,nie ma potrzeby konwertowania Twego filmu.

Zrestartuj komputer i włącz film .

Jeżeli zaś chodzi o jakość filmu to nic nie poradzę - czym poprawić jakość techniczna filmu? nie wiem i myślę ze jeżeli to film ściągnięty to musisz się pogodzić z jakością -bo taka jakość jaka ktoś wgrał taka otrzymujesz-może poszukaj kopi w lepszej jakości .

Pozdrawiam :smiley:

dzięki pomogło :smiley:

=D> niech żyją filmów oglądacze i pomagacze

Zainstaluj VLC i jeśli chcesz to dodaj jeszcze K-Lite Codec Pack, ale i bez tego Ci wszystko pójdzie w VLC.