Trzeszczące głośniki-od czego

(Admin) #1

Jak słucham muzyki to tego za bardzo nie słychac, ale jk muzyka sie skocnzy i głosniki sa na maxa uszy mozna se rozwalić...szumią jak cholera...az trzeszcza....sprawdzałem tez inne głosniki i tez trzeszczało vzyli to nie wina głosników...jak nie ich to czyja?pomozecie "D

(Patricko) #2

To normalna sprawa ze glosniki tak szumia na maxa.

Nie musisz sie niczym przejmowac, jest to normalna sprawa.

Jedne glosniki glosniej a nie ktore ciszej szumia.

Jesli nie chesz tego szumu to odlacz im dostep do pradu :wink:

(system) #3

Albo prościej - ścisz.

(Petro20) #4

Popieram, m. in. ze względów zdrowotnych.

Więc ścisz głośniki, a szumu nie będzie :lol:

(Steal) #5

:? Na opakowaniu masz podane w decybelach ile jest szumu jak masz firmy kszak glosniki to szum wiekszy :slight_smile:

(Admin) #6

Ale nie nie. to są głosniki Creativa za 300zł i on wczesniej nie szumiały...odinstalowałem windowsa i cały dysk podzieliłem itp...indtalnałem wia i sie zaczeło :expressionless: no a sterowniki wgrane mam....no chyba nie jest to normalne ze sdzum jest równy piosence.... :frowning:

(Sadowy) #7

Miałem podobny problem, okazało sie że jest uszkodzona karta dżwiękowa. Po zakupie nowej wszystko jest OK,żadnych szumów ani trzasków.

(system) #8

Wyłącz odtwarzanie mikrofonu.

(Steal) #9

:smiley: Wiesz ja widziałem głośniki Creative 5.1 za 700 zł i też trzeszczały :wink:

(Admin) #10

NO ale one nigdy bnie trzeszczały pozatym inne tez trzeszcza tak samo...A jak mam wyłączyc to XXXX mikrofonu? podaj mi gdzie mam wejsc....bo szału dostaje jak słucham tych szumów...

(Steal) #11

Jak dobrze zrozumialem chcesz odlaczyc mikrofon? W karcie dziwekowej odlaczasz wtyke z rozowym kolorkiem

(Adampigan) #12

W prawym dolnym rogu masz taką ikonke z głośniczkiem klikasz w nią 2 razy

dajesz Opcje-Własciwosci-Odtwarzanie i tam odchaczasz mikrofon

(Zonkishi16) #13

Moim zdaniem glosniko moga tak trzeszczec, piszczec z nastepujacych powodow:

-słaba lub uszkodzona karta dzwiekowa(najczesciej psuja sie wejscia),

-uszkodzone kable, wzmacniacz, mebramy,

-przebicie, lub silne pole elektro-magnetyczne.