Trzeszczące głośniki-od czego

Jak słucham muzyki to tego za bardzo nie słychac, ale jk muzyka sie skocnzy i głosniki sa na maxa uszy mozna se rozwalić…szumią jak cholera…az trzeszcza…sprawdzałem tez inne głosniki i tez trzeszczało vzyli to nie wina głosników…jak nie ich to czyja?pomozecie "D

To normalna sprawa ze glosniki tak szumia na maxa.

Nie musisz sie niczym przejmowac, jest to normalna sprawa.

Jedne glosniki glosniej a nie ktore ciszej szumia.

Jesli nie chesz tego szumu to odlacz im dostep do pradu :wink:

Albo prościej - ścisz.

Popieram, m. in. ze względów zdrowotnych.

Więc ścisz głośniki, a szumu nie będzie :lol:

:? Na opakowaniu masz podane w decybelach ile jest szumu jak masz firmy kszak glosniki to szum wiekszy :slight_smile:

Ale nie nie. to są głosniki Creativa za 300zł i on wczesniej nie szumiały…odinstalowałem windowsa i cały dysk podzieliłem itp…indtalnałem wia i sie zaczeło :expressionless: no a sterowniki wgrane mam…no chyba nie jest to normalne ze sdzum jest równy piosence… :frowning:

Miałem podobny problem, okazało sie że jest uszkodzona karta dżwiękowa. Po zakupie nowej wszystko jest OK,żadnych szumów ani trzasków.

Wyłącz odtwarzanie mikrofonu.

:smiley: Wiesz ja widziałem głośniki Creative 5.1 za 700 zł i też trzeszczały :wink:

NO ale one nigdy bnie trzeszczały pozatym inne tez trzeszcza tak samo…A jak mam wyłączyc to XXXX mikrofonu? podaj mi gdzie mam wejsc…bo szału dostaje jak słucham tych szumów…

Jak dobrze zrozumialem chcesz odlaczyc mikrofon? W karcie dziwekowej odlaczasz wtyke z rozowym kolorkiem

W prawym dolnym rogu masz taką ikonke z głośniczkiem klikasz w nią 2 razy

dajesz Opcje-Własciwosci-Odtwarzanie i tam odchaczasz mikrofon

Moim zdaniem glosniko moga tak trzeszczec, piszczec z nastepujacych powodow:

-słaba lub uszkodzona karta dzwiekowa(najczesciej psuja sie wejscia),

-uszkodzone kable, wzmacniacz, mebramy,

-przebicie, lub silne pole elektro-magnetyczne.