Trzeszczące "Głośniki"

Mam sprzęt taki jak w podpisie … Plus głośniki Creative GigaWorks ProGamer 5.1 G500 retail , i klawiaturę Microsoft Digital Media Pro Keyboard (BX1-00031).

Co do dźwiękówki mam zainstalowane sterowniki z płyty, dostarczone wraz ze sprzętem. I obojętnie czy używam programu (który instaluje się ze sterami) SoundMAX , czy też go nie używam przy około 15% głośników trzeszczą mi one jak podgłaśniam za pomocą Klawiatury …

Co z tym zrobić >>??<< Z tego co widzę trzeszczą mi tylko jak podgłaśniam Klawiaturą … :frowning:

Swoją drogą NIE POLECAM ÓW KLAWIATURY … #$%^* towar od M$ …

Być może Host USB portu, do którego masz podłączoną klawiatuę dzieli przerwanie sprzętowe z układem obsługującym dźwięk.

Przełącz klawiatuę do innego portu USB (innej sekcji portów), tak, by mieć pewność, że podłączyłeś do innego Hosta USB.

Być może pomoże.

Dodatkowo, ze strony MS możesz pobrać najnowsze sterowniki.

Wejdź również na stronę Microsoft Update i pobierz zalecane aktualizacje sprzętowe.

Aktualizacje automatyczne tego nie robią.

Zaktualizowałem właśnie tak jak pisałeś wszystko co się da za pomocą MU (dodałem ręcznie z listy all co można było po kliknięciu w zaawansowane) …

Dodatkowo właśnie głośniej słucham muzyki i trzeszczy mi też podczas normalnego stałego słuchania na jednym poziomie głośności … ostatnio słuchałem cicho długi okres więc tego nie było słychać … a przy 25% mocy słychać co kilka, kilkanaście sekund “PSTRYK” … tak jak bym wpinał kabel z głośników do dźwiękówki i nie trafił bezpośrednio w wejście :slight_smile: (wiadomo o co chodzi) …

I co z tym zrobić ??

Spróbuj z tym portem USB (inna sekcja portów).

Czyli jak np: mam teraz podpięte do USB na płycie podpiąć do USB na śledziu dodatkowym, tak to mam rozumieć ?? :slight_smile:

Dokładnie. Ew. do sekcji obok (sąsiednia para).

Sprawdź przy okazji w mikserze (sekcja odtwarzanie), czy są wyciszone wejścia (suwaki w na dole i ptaszek na wycisz), których nie używasz, szczególnie mikrofon.

Więc przepięcie nic nie dało … nadal to samo … wyciszone to co się dało :slight_smile: … ale nie umiem wyszukać na MS gdzie są stery do mojej klawiatury … :frowning:

http://download.microsoft.com/download/ … .182.0.exe

Mam najnowsze sterowniki do czego się tylko już da w kompie … itp itd … przepinałem USB z klawiatury gdzie tylko się da … I NADAL trzeszczy … :frowning: HELP PLZ !!

![-o<

No a poza modlitwą coś jeszcze mi zostaje ?? Pozostaje ?? :frowning: ??

Pielgrzymka na kolanach do Ziemi Świętej.

Spróbuj w mikserze systemowym wyłączyć na wyjściu mikrofon, line-in, CD. Nie sądzę, że to pomoże, ale jest mała szansa.

może są zalane? u mnie jest podobnie… podczas zgłaśniania charczy ale jak zostawiam pokrętło to już nie :stuck_out_tongue:

Nie fizycznie nic się z nimi nie stało, stoją tak jak stoją od roku … Ale teraz trzeszczy mi podczas słuchania muzy !!