Trzeszczace glosniki

Witam mam problem a mianowicie pare lat temu kupilem glosniki byly to 2 glosniki + sabufer. z 2 lata temu postanowilem zmienic glosniki i podpiolem glosniki do wiezy. Nie dawaly duzo wiecej mocy ale nie wiem jakos nie chcialo mi sie zbytnio ich znowu zmieniac i tak zostalo do tej pory zawsze chyba mialem zaznaczone w opcjach w panelu sterowania “Bass Enhancment” a wczoraj odkrylem ze bylo to odznaczone gdy zaznaczylem w niektorych piosenkach uslyszalem ze jest straszny trzask taki jak by lecialy glosniki na fula. :confused: od czego to zalezy ? bo o wiele wiele lepiej bass chodzi jak ta opcja jest zaznaczona bez tej opcji chodzi lipnie. Co mozna mi poradzic? od czego to zalezy zajechalem glosniki czy co? Wydaje mi sie ze to jest chyba ze w tych glosnikach jest bass podkreslony i nie wyrabiaja da sie jakos to wylaczyc ze tylko bass sam by chodzil ? a w glosnikach zmiejszyl ? z gory dzieki.

imho wzmacniacz coś szwankuje, nie wiem dokąłdnie jakie to głośniki ale zobacz czy przypadkiem nie masz za dużo kurzu przez co się grzeje

tharoo ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.