Trzeszczący/Szumiący Mikrofon

(Whainek) #1

Witam. Zakupiłem słuchawki SteelSeries Siberia V1 i mam problem z mikrofonem. Gdy tylko chce go używać jest to niemożliwe, ponieważ przy aktywacji go słuchać same szumy, trzeszczenie i inne bliżej niezidentyfikowane dźwięki. Na starym mikrofonie nie mam tych problemów. Czy może to być wada fabryczna czy raczej coś źle skonfigurowane?

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

(XMan) #3

System bit , nazwa płyty głównej oraz karty dźwiękowej ?

Jakie masz zainstalowane kodeki ?

Do czego używasz mikrofonu, do komunikatora, jakiego ?

(Whainek) #4

Używam go do komunikowania się na TeamSpeaku

Kartę dźwiękową mam zewnętrzną

System 64x bit

Jestem trochę zielony w tych sprawach i niewiem jak sprawdzić nazwe płyty/kodeki

Jak coś to używam ich na laptopie (http://www.x-kom.pl/p/116556-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-g580ah-i3-2328m-4gb-1000-dvd-rw-7hp64-gt630.html?ref=100441254&sm12=MTI=) tutaj jest link jeśli byś chciał jakieś dane tego laptopa jeszcze.

(XMan) #5

Jaką ?

Przy tym programie/komunikatorze musi być wszystko prawidłowo ustawione.

Oprócz tego sprawdzaj przy wyłączonym lub włączonym --> Miks stereo.

(Whainek) #6

Virtual 7.1CH Sound

Problem jest tylko z tym mikrofonem, stary działa poprawnie.