Trzeszczący/Szumiący Mikrofon

Witam. Zakupiłem słuchawki SteelSeries Siberia V1 i mam problem z mikrofonem. Gdy tylko chce go używać jest to niemożliwe, ponieważ przy aktywacji go słuchać same szumy, trzeszczenie i inne bliżej niezidentyfikowane dźwięki. Na starym mikrofonie nie mam tych problemów. Czy może to być wada fabryczna czy raczej coś źle skonfigurowane?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

System bit , nazwa płyty głównej oraz karty dźwiękowej ?

Jakie masz zainstalowane kodeki ?

Do czego używasz mikrofonu, do komunikatora, jakiego ?

 

Używam go do komunikowania się na TeamSpeaku

Kartę dźwiękową mam zewnętrzną

System 64x bit

Jestem trochę zielony w tych sprawach i niewiem jak sprawdzić nazwe płyty/kodeki

Jak coś to używam ich na laptopie (http://www.x-kom.pl/p/116556-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-g580ah-i3-2328m-4gb-1000-dvd-rw-7hp64-gt630.html?ref=100441254&sm12=MTI=) tutaj jest link jeśli byś chciał jakieś dane tego laptopa jeszcze.

Jaką ?

 

Przy tym programie/komunikatorze musi być wszystko prawidłowo ustawione.

Oprócz tego sprawdzaj przy wyłączonym lub włączonym --> Miks stereo.

Virtual 7.1CH Sound

Problem jest tylko z tym mikrofonem, stary działa poprawnie.