Trzeszczenie Mikrofonu. Jak to naprawić?

Otóż mam bardzo dziwny problem z mikrofonem .Kiedy rozmawiam przez Skype czy teamspeak słychać straszne trzeszczenie mikrofonu .Pierwsze co zrobiłem sprawdziłem czy inny mikrofon działa normalnie lecz występuje takie samo zakłócenie .Na jednym z mikrofonów mam taki guzik od włączania i wyłączania go ,lecz niestety nawet gdy go wyłączę dalej coś trzeszczy. Myślałem wiec ze to może wejście ale mam także adapter na USB od swoich słuchawek i nawet jeśli podłącze do adapteru z wejściem na mikrofon to dalej mi trzeszczy .Myślę ze to wina systemu . Jakieś porady ?

Mam zainstalowany Windows 7

Sterownik: Realtek HD audio

Czy instalowałeś zewnętrzne sterowniki do dźwięku czy używasz tych wbudowanych w Windows 7.

Sterowniki to Menadzer Realtek HD audio . Mam jeszcze taki program do moich sluchawek jak soundblaster tactics lecz tam co jedynie to mozna ustawic glosnosc mikrofonu i dziala tylko wtedy kiedy mikrofon jest podlaczony do tego adapteru, a trzeszczy nie wazne czy podlacze do adapteru czy glownym wejsciem

Dayard , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Wzmocnienie mikrofonu ustawione? Jak tak, to zmniejsz.

Jakbyś mógł napisać gdzie mogę to znaleźć w Windows 7 do byłbym wdzięczny

Identycznie jak w W8: http://i.imgur.com/xD8li.png

Wzmocnienie miałem ustawione na 0 więc to chyba nie to

32 czy 64 bit ?

Jaka płyta główna ?

Sprawdzałeś na tylnym oraz przednim panelu komputera ?

1.64 bit

2.płyta główna to : Gigabyte B75M-D3H

3.Tak

Zainstaluj http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/mb_driver_audio_realtek_azalia_7series.exe

Zainstalowałem i nic nie dało. Zauważyłem także ze od czasu do czasu nie słychać trzeszczenia ale za to mnie bardzo cicho słychać .