Trzeszczenie zasilacza

Cześć miałem taki problem gdy włączyłem dziś kompa rano zaczął trzeszczeć mi zasilacz , a ja tu patrze a tu sie wiatrak nie rusza w zasilaczu w srodku nei wychodzi powietrze z tylu , i bylo trzeszczenie ale komp sie wlaczyl normalnie , tylko sie przestraszylem ze mi sie spali wszystko , wzialem odkurzac i wciagalem do wiatraka i wiatrak zaczal sie krecic potem wlaczylem kompa i juz dziala normalnie wiatrak , czym to moglo byc spowodowane

Przeniesiony z Problemy :arrow: Hardware, Sterowniki

KURZEM.

Ok jak narazie go jakoś odkurzaczem wyczyściłem , jak narazie chodzi ok…

jeśli komp nie jest już na gwarancji, radziłbym odkręcić obudowę i dokładnie odkurzyć (tylko delikatnie) w środku .

Nie jest na gwarancjii ale boje sie rozkrecac zasilacz bo cos pewnie spiepsze ;] … , jak narazie po tym czyszczeniu odkurzaczem z zewnatrz , dziala poprawnie… , wiec poki dziala zostawie, moze poprostu jakis kurz siedzial i blokowal

Jeśli będziesz się delikatnie postępował nic nie popsujesz, wiatrak w zasilaczu jest przycięty jedną wtyczką do płytki drukowanej, z której można go wypiąć.

Heheheh , właśnie ja jestem kaleka i zawsze coś odwale… , jeśli powtorzy sie takie coś jeszcze raz to sprubuje wyczyścić … , ale teraz chodzi poprawnie

Dodane 14.10.2009 (Śr) 10:13

A pozatym bardzo ciezko odkrecic jedna srubke , jest ona blisko podzespolow z plyty glownej i jakbym odkrecal moglbym cos uciac ;p w plycie