Trzy laptopy przez routera problem UK

Witam

Przebywam obecnie w Angli, przez przypadek sformatowałem dysk na jednym z laptopów.

Po wgraniu nowego systemu XP mam problem jak skonfigurować połączenie internetowe.

Przed formatowaniem dysku wszystkie laptopy pracowały prawidłowo przez router BT1800HG , który jest prawidłowo ustawiony.

Z uwagi że jestem zielony w tym temacie a stało sie to z mej winy proszę o szybką i skuteczną pomoc z góry dzięki.

Najlepiej byłoby nawiązać z kimś kontak przez skype lub gg

skopiowac ustawienia z innego kompa podlaczonego do tego routera zmieniajac tylko IP - chyba ze przyznawanie dynamicznie…wtedy nic nie wpisywac - wpiac kabel …i uzywac :smiley:

IP jest automatycznie a mam tylko klucz dostępu połączenie przez router jest bezprzewodowe bardzo proszę o pomoc krok po kroku

to powinno smigac…

masz xpka angielskiego ?

zakladam ze tak …wiec:

CONTROL PANEL -> NETWORK CONNECTIONS -> WIRELESS NETWORK CONNECTION -> (prawy przycisk myszy = PPM) -> View available wireless networks -> Refresh network list

teraz wybieramy interesujaca nas siec i sys powinien sie spytac o klucz - wklpujemy i … po sprawie :slight_smile:

powinien automatycznie sie laczyc nastepny razem , jesli nie to zmieniamy to w CHANGE ADVANCED SETTINGS

pomoglo ?