Trzy programy anty - Spyware na kompie

Mam 3 programy z real time protection ;Spyware Terminator, AVG, SpySweeper

Czy moge spodziewiac sie jakis konfliktow?

A moze odinstalowac jakis?

moze nie potrzeba tak wiele?

A moze wszystko jest ok :slight_smile:

Architect na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić posta, używając opcji Zmień.

AVG zostaw .Odinstaluj jeden Spy.

Albo miej włączoną ochronę w czasie rzeczywistym tylko w jednym programie.

Raczej nie.I tak mogą sie pogryść. Radzę odinstalować .

Jakiś jeden anty spy i jeden AV może działać .

Zasada jest prosta-w czasie rzeczywistym używasz tylko 1 programu danego typu…Resztę uruchamiasz ręcznie.

Jal widać zdania są podzielone. Osobiście używam kilka programów antyspyware, w tym jeden - Windows Defender rezydentnie. Do tego mam ewido-obecnie AVG Anti-Spyware, oraz SS&D, odpalane pojedynczo, doraźnie do sprawdzenia zasobów kompa. Każdy z tych progsów posiada różną bazę szkodników, przez co wyszukuje śmieci pomijane przez pozostałe. Muszę powiedzieć, że w trakcie ich pracy-skanowania nie zauważam żadnych oznak konfliktów z rezydentem…

Pozdrawiam

Ja tez mam AVG Anti-Spyware, Ad-Aware i Windowsa Defendera z włączoną ochroną. I z żadnymi problemami jak dotąd się nie spotkałem.

:slight_smile:

Ja bym na twoim miejscu zdecydował się spybota S&D bo jest naprawdę dobry :mrgreen:

programów antyspyware można mieć i dziesięć. Chodzi tylko aby jeden miał ochronę w czasie rzeczywistym a reszta musi być powyłączana. Używanie kilku ma to do siebie, że jeden albo drugi niczego nie wykryje tak jak powinien.

moim zadaniem wystarczy Spy Sweeper … Sam go uzywam i nie narzekam…;]