Trzy pytania o FireFox

Witam,

Wlasnie testuje FF i mam dwa pytanie z nim zwiazane:

  1. Uzywam Tab Extensions i jak mozna wyeksportowac ustawienia z tego dodoatku jak i czy mozna wyeksportowac ustawienia samego FF? mam jeszcze jednego kompa i chce miec taka sama konfiguracje, a raczne ustawianie powoduje, ze zawsze o czym zapomne.

  2. Mam problem z odczytaniem plikow zapisanych przez IE. FF zapisuje jako html i folder o takiej samej nazwie, a IE dodaje do folderu"_pliki". wten sposob mam blad, ze nie ma praw dostepu do folderu i blabla nie chce sie otworzyc taka strona w FF.

  3. Czy FF obsluguje w pelni CSS?? Bo cos mi sie zdaje, ze nie do konca.

Pozdrawiam

Jasne, i to lepiej niz IE. A wydawać może Ci się źle :smiley: Jeżeli arkusz stylu kaskadowego jest zgodny z W3C to napewno FF bedzie go dobrze wyświetlał :slight_smile:

Skopiuj profil Firefoxa w Danych Aplikacji i wstaw w to samo miejsce na drugim komputerze. Nie testowałam niestety, z powodu braku drugiej maszyny. Z drugiej strony istnieje dodatek MozBackup, wykonujący kopie ustawień mozillowatych programow. Też nie testowałam, ale może warto spróbować?

W TBE nie ma chyba takiej opcji.

Pewnie nie do końca rozumiem, ale jeśli nazewnictwo folderów i powiązanie plików z nimi są poprawne, żadna przeglądarka nie powinna mieć problemu z dostępem do niego i poprawnym załadowaniem. Chyba, że rzeczywiście ustawiłeś jakieś dziwne prawa dostępu.