Trzykrotna opłata za jedno połączenie w Orange

Chciałem zapytać dlaczego pobiera się trzykrotną opłatę za jedno połączenie w sieci Orange? Chodzi mi konkretnie o usługę Ty i 3. Żeby korzystać z sieci Orange , żeby telefon był aktywny pierwszy raz muszę doładować swoje konto np kwotą 50 zł. Drugi raz pobiera się opłatę w wysokości 6 zł. miesięcznie po to żeby aktywować usługę Ty i 3. Trzeci raz pobiera się pieniądze za przeprowadzone połączenie do trzech wybranych abonentów w sieci Orange lub na telefony stacjonarne w wysokości 3 gr. za minutę lub 1 gr. za sms. Czy to jest w porządku?

Tak jak najbardziej-

1.starter ważny 7dni,dalsze używanie doładuj konto50PLN(wychodzące 6m-cy,odbieranie 1rok)

2.aktywacja pakietu

3.opłata za rozmowę3 gr./min-normalna rozmowa 29 albo 26 groszy/minutę;

4.regulamin Orange się kłania-poczytaj mnie!

Wiesz o tym że w tym pakiecie jest limit minut ?A tak,jest limit na te 3 numery(chyba 1400 albo 1500 minut)w czasie ważności pakietu.

To jest jak najbardziej w porządku bo zgodziłeś się na to akceptując regulamin danej usługi. To, że go nie przeczytałeś nie ma najmniejszego znaczenia.

:roll:

Tak jest wszystko można zrobić w majestacie prawa i regulaminu. Mogliście mi jeszcze napisać, że nie muszę aktywować tej usługi i w ogóle mogę korzystać z innego operatora lub telefonu stacjonarnego. Tak to jest w tym kraju urządzone, że musisz być cały czas czujny żeby nie dać się wykorzystać. Przypomnijcie sobie “gadki” tych co np do Was telefonują, że jak np uruchomisz tą (jakąś) usługę to będziesz miał ileś minut za darmo do wygadania. Proszę mi pokazać co w tym kraju można dostać za darmo? Sorry - można dostać za darmo za rogiem. Pozdrawiam.

W żadnym kraju nie dostaniesz niczego za darmo, więc nie psiocz na kraj.

Korzystam również z tej usługi i jakoś od początku jej istnienia normalnym wydawały mi się warunki jej funkcjonowania. Musisz mieć aktywne konto, żeby wykonywać połączenia, czyli musisz doładować. Logiczne? Pierwszy punkt zaakceptowany.

Za aktywację usługi pobierana jest opłata 6 złotych. A co, za darmo byś chciał? Dwójka z głowy.

Trójka? Zawsze było mówione że płacisz 3 grosze za minutę rozmowy z jednym z numerów (orange/stacjonarka).

No nie rozumiem, gdzie szukasz problemu?

Nie no rozbawiłeś mnie. Współczuję jeśli przerasta cie zrozumienie funkcjonowania tej usługi. Przecież nie musisz jej aktywować - wtedy będą pobierać ci raz a dużo :-p Za chwilę usłyszymy pytanie - dlaczego to operator każe sobie płacisz za połączenia - jakim prawem.