Trzymanie mp3 na stronce , a legalnosc

no wlasnie. jak to jest tak naprawdę. na niektorych stronkach przed sciagnieciem mp3 widnieje napis tego typu :plik ten prosze nalezy usunac po uplywie 24h , w pzreciwnym razie lamiesz polskie prawo. jezeli tego nie zrobisz , nie biore za to odpowedzialenosci.

czy umieszczenie takiego tekstu na stronce oznacza, ze jej tworca calkowicie legalnie i bez obaw moze trzymac mp3 na serwie???

Nie oznacza :smiley:

Jest to wymysł właścicieli tychże stron ;]

Nie masz praw autorskich jestes nielegalny !

Z drugiej strony ile osób zatrzyma sobie ściągnięte mp3,to jest zapis,ale jego przestrzeganie to inna bajka

do kupionego systemu operacyjnego, też nie masz praw autorskich, tak samo jak do kupionych legalnie mp3 - według Twojego rozumowania, właśnie udaję się na komisariat, bo nie mam zadnych parw autorskich do posiadanych plyt CD, DVD, z oprogramowaniem etc. :?

Tu się z Monczkinem zgadzam,ty jesteś klientem,który tylko kupił licencję,nie możesz sobie w domu przerobić Windowsa,disasemblacja jądra,nowe powłoki i powiedzieć to ja napisałem ten system

Ale jak najbardziej może używać takiego nowego(?) systemu na własny, prywatny użytek :wink:

Na własny użytek tak,kupił licencję

no . czyli sprawa jest prosta :slight_smile: unlegal :smiley: