TSSTcorp SH-S182D problem

Witam. Mam problem z napędem. Posiadam TSSTcorp SH-S182D i mi nie czyta płyt. Stało się tak po nagrywaniu pewnej płyty. Włożyłem do napędu płytę DVD-RW. Skasowałem co było na płycie i chciałem sobie wrzucić muzykę. Włączyłem NERO i dałem zgraj pliki na dysk DVD. Dałem tam te pliki, next, i dałem prędkość 4x. W połowie wyskoczył błąd(niestety nie posiadam screena ale wiem, że było tam coś “4x”), za drugim razem to samo ale 2x. Pierwsza faza nagrywania poszła bez problemowo, ale gdy był proces bodajże “lead-out” to gdy ściszyłem muzykę usłyszałem jak ta płytka w napędzie strasznie głośno chodzi i tak jakby o coś haczyło ale strasznie głośno, dałem w nero stop ale nic, klikałem w napędzie żeby wyszła tacka i nic, więc zresetowałem kompa. Gdy chciałem to nagrać jeszcze raz napęd w ogóle nie zauważał płyty…Próbowałem zwykłe DVD i nawet stare CD i oryginały też, no i nic, nie widzi żadnej płyty. Rozkręcałem kompa i próbowałem coś tam zrobić ale nie umiałem przedniej osłony ściągnąć, bo mi blokowała cały “układ” no i dałem sobie spokój. Kumpel mówi, że mogło się coś stać z laserem, ale dziwne że nie czyta płyt, moim zdaniem płytka powinna sie zepsuć(btw strasznie sie porysowała, ale działa bo sprawdzałem na kinie domowym).

Poradźcie coś, bo szkoda mi kasy na nowy napęd, a przed tym na niego nie narzekałem…