Tubehunter.ultray3226 - problem rejestrze

Wczoraj zainstalowałem coś pod nazwą tubehunter.ultray3226. Nie byłem z tego zadowolony, więc to odinstalowałem. Niestety, podczas uruchomiania fifefoxa wyskakuje tabelka “Firefox - zły obraz. Program globalroot\systemroot/system32\ msqpdxluugpuqr.dll nie jest przeznaczony do uruchomiania w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, używając oryginalnego nośnika instalacyjnego, albo skontaktuj się z administratorem systemu lub z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania pomocy”. Wczoraj pdinstalowałem ten program YourUninstaller, w pewnym momencie wyskoczyła tabelka z Kasperskiego, że to potencjalne zagrożenie, kliknąłem nie i pewnie dlatego teraz to wyskakuje. Przeskanowałem wszystkimi programami co porządkują rejestr (wise registry cleaner, clean my pc - registry cleaner, regsupreme pro, tuneup utilities) i nadal to wyskakuje. Szukałem tego programu po necie i go nie znalazłem. Wie ktoś jak mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny :slight_smile: .

Ja wiem do czego ten program jest, ale proszę o pomoc jak zlikwidować to wyskakujące okienko… Jednak problem jest nadal. Za każdym razem kiedy włączam przeglądarkę internetową to wyskakuje. Jak mogę to usunąć? Bardzo proszę o pomoc!