TUF SABERTOOTH 990FX R3.0 - ASUS ( wyłączanie diod w gniazdach PCI EXPRESS )

Witam, posiadam płytę główną dołączony poniżej link do niej gdzie nie potrafię wyłączyć na płycie diody które mrugają po załączeniu komputera na gniazdach pci express.
Kiedyś to robiłem lecz już nie pamiętam jak tego dokonać.
Jest to trochę irytujące gdyż nawet po wyłączeniu komputera i zamknięciu systemu dalej te diody na tych gniazdach pulsują świecąc pomarańczowym kolorem.
Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę jak można je całkowicie wyłączyć aby podczas działania komputera i po jego wyłączeniu już nie świeciły one ???
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu, pozdrawiam.

ASUS TUF SABERTOOTH 990FX R3.0

Advanced -> Onboard Devices Configuration -> RGB LED (onbaord) -> ustaw na Disabled

Dziękuję za pomoc teraz po zastosowaniu się do powyższej instrukcji jest już OK.
Wchodząc w BIOS i tam dokonując zmian.
Tylko dlaczego po zmianie w programie Asus Aura na opcję wyłączenia nie można tego zatwierdzić w opcji Apply aby było na stałe ???
Tylko za każdym uruchomieniem komputera muszę wchodzić w START i odpalić program aby móc ponownie wyłączyć w gniazdach te migające diody ???
Nawet gdy są włączone to nie mogę po uruchomieniu tego programu wejść w opcję właśnie Apply aby móc zatwierdzić zmianę tej opcji po przełączeniu z ON na OFF jest tylko możliwość wejścia obok w opcję Default.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tak irytującego mnie problemu, pozdrawiam.