Tune up utilities 2012 czy warto instalować?

Czy warto instalować? nie jestem zbyt przekonany do tego programu ;x

Ja tam doceniam tę aplikację, a szczególnie konserwacje jednym kliknięciem która sama wykonuje się gdy komputer jest nieaktywny. Tylko do optymalizacji w czasie rzeczywistym mogę się przyczepić, ale ją można z czystym sumieniem wyłączyć bo jej sposób myślenia nie odpowiada moim preferencjom. Dodatkowo narzędzie do defragmentacji jest bardzo dobre. Profile wydajnościowe też są dobrze ułożone i można zoptymalizować Windows wybierając tylko swoje preferencje dotyczące wyglądu. Program nic nie narzuca każda zmiana jest twoją decyzją, a dodatkowe narzędzie pozwala na przywrócenie stanu przed podjęciem decyzji.

I słusznie! Progam wykonuje szereg ukrytych przed użytkownikiem czynności, czego osobiście nie toleruję. Dlatego go nie polecam.

Witam. Ja również nie polecam tego programu. Miałem przez jakis czas wersje 2009, 2010 i 2011, strasznie mulił komputer, po usunieciu wszystko wracało do normy. Przereklamowany. Pozdrawiam.

Witaj :slight_smile:

ja uzywam zawsze jak stawiam system świeży i jak dotej pory nie wyrządził żadnych szkód

jak znasz jego funkcje to plecam

P.S

zainstaluj wersje próbną

on jest co prawda wersja 15to dniowa,ale do optymalizacji wystarczy

jaak będziesz pobierała to

rozwiń tę strzłeczke gdzie pisze pobierz program-będzie wersja polska

tutaj masz przykładowy filmik jak się nim posługiwać

http://www.helpbay.org/video/5494

ale jak już będzie zainstalowany to klikasz w tę pomarańczowa ikonke na pulpicie i u góry jak już uruchomi się program będzie opis w takich niebieskich polach co można wykonywać czyli usuń stare kopie,itp

trzecia zakładka u góry-odzyskiwanie miejsca na dysku klikasz

usuń nieużywane pliki

usówanie starych kopi zapasowych

dezaktywacja funkcji systemu windows(jeśli nie używasz to klikasz to klikasz wyłącz pliki hibernacji indeks wyszukiwania)

Zakładka wcześniej czyli druga u góry klikasz

i wybierasz oczyść rejestr następuje czyszczenie rejestru ,jeśli znajdzie jakieś błędy klikasz rozpocznij oczyszczanie i to w zasadzie wszystko zamykasz program

Jasne, że warto. Ja korzytam z niego już od wersji 2007, albo 2008 i nie narzekam, a wręcz jestem pod wrażeniem. Niestety musisz wykupić licencję, bo to jest trial na chyba 14 dni…

Ja Bardzo polecam ten program. Bardzo dobrze optymalizuje komputer. Pozwala na wyłączenie nie potrzebnych programów z autostartu. Konserwacja 1 kliknięciem pozwala zoptymalizować komputer w krótkim czasie. Na prawdę polecam :slight_smile:

A mi starczy Defraggler i CCleaner do optymalizacji. A TuneUp nie polecam. Nie widać żadnych różnic a po dłuższym czasie zaczyna mulic. :slight_smile:

takiktoś , guzik prawda. Ja go używam od wersji 2007 i nic mi nie muli.

oj kolego drogi :slight_smile: widać różnice :slight_smile:

a i z tym muleniem można sobie poradzić :slight_smile:

Po co używać TuneUp skoro Cloud System Booster jest zdecydowanie lepszy. Nie dawno go zainstalowałem, i wrażenia na mnie nie zrobił - mowa oczywiście o TuneUpie.

Ja gdy zainstalowałem systemik to wgrałem tez tego TuneUp-a i muliło! !!

To, że tobie muliło, nie znaczy, że innym też musi.