Tune up utilities Czy warto instalować?

Witam. Tak jak w temacie chciałem zasięgnąć opinii forumowiczów czy warto ten program instalować? Jeśli wątek w złym dziale to proszę o przeniesienie

Ja wypowiem się krótko: Warto

A ja nie polecam. Pogramik potrafi nieźle namieszać w systemie, w efekcie system spowalnia.

Przebar , no co Ty ? Tune Up ?

Też wypowiem się krótko - zbędny śmieć.

A tak poważniej - kiedyś miałem bzika na pukncie takich programów. Jednak doszedłem do wniosku metodami prób i błedów, że faktycznie, na krótką metę takie programy są dobre, jednak po jakimś czasie zauważamy, iż nasz komputer coraz częściej się tnie, zwalnia, jest jakby ociężały, jakby coś mu przeszkadzało w normalnej pracy. Raz na zawsze pozbyłem się takich programików. Od tamtej pory nie notuję żadnych problemów z wydajnością. Przez ponad dwa lata zapomniałem już, jak się formatuje kompa #-o Po prostu sam staram się utrzymywać system w jak najlepszej kondycji. To tyle, jeśli chodzi o takie programy, pseudo przyspieszacze. Pozdrawiam…

Nie wiem co wy tam wyrabiacie z Tune Up ,jest to bardzo dobre narzędzie do czyszczenia dysku i rejestru,defragmentacji dysku i rejestru, ma sporo przydatnych funkcji w jednym miejscu,a które są w windows porozrzucane, nie ma tam chyba nawet czym zepsuć systemu.

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Lepiej zainstalować 5 oddzielnych dobrych programów. Wagowo będą zajmowały tyle samo na dysku co ten tuneup, ale jakościowo będzie lepiej.

Jak najbardziej warto!

Wystarczy zobaczyć ocenę programu

http://www.dobreprogramy.pl/TuneUp-Util … 12764.html

I wychodzi na to, że jedni umieją psuć wszystko wszystkim

TuneUp Utilities to chyba najlepszy program w swojej kategorii. Na pewno warto zainstalować i przetestować, jeśli ktoś nie zna tego programu.

Tak można zepsuć nim system, jak widelcem wydłubać sobie oko :stuck_out_tongue:

Zobaczymy co to będzie. Zainstalowałem sobie poczekamy na efekty

moim zdaniem program jest super ale pod warunkiem ze się używa tylko jego . po prostu instalujesz tune up i zero innych ulepszaczy !!

Ja załapałem się na dwie promocje TuneUp! Utilities (2009 i 2010), gdzie obie mam za darmo, jedną używam na PC, drugą na laptopie i jestem zadowolony. Do oczyszczania ze śmieci używam jeszcze CClenaer, bo TuneUp nie usuwa wszystkiego niestety :wink:

Hitm3n , CCleaner i Tune Up świetnie się uzupełniają,jeden po drugim coś usunie.

Właśnie CCleanera tez mam i nic więcej. Testuje tego tuneup 2010 zobaczymy

oczywiście. o ccleaner nie wspominałem bo to pozycja OBOWIĄZKOWA !!

Szukałem wcześniej opinii ale nic nie znalazłem dlatego postanowiłem zapytać tutaj :slight_smile:

Odkurzacz może nie jest taki intuicyjny ,pomimo tego to jest dobry

A ja powiem krotko , nieraz korzystałem z instrukcji (sam te instrukcje tworzyłem )jak przyśpieszyć system i takie tam , i nic tak mi systemu nie przyśpieszyło jak TuneUp 2009/10

%

%

%