TuneBlade, AirPlay i laptop z Windows 10

Windows 10 2004. Sterowniki wgrane przez Windows update, Dźwięk Realtek HD bez oprogramowania Realtek. W TuneBlade zaznaczone wyłącz w laptopie gdy stream przez airplay, a dalej gra. TuneBlade wykupiony.

Da się to jakoś obejśc, zeby nie grał jednocześnie w laptopie po cichutku i przez AirPlay?

Laptop:

TuneBlade to kaszana. Na co ty streamujesz? Jeśli urządzenie ma BT to korzystaj z tego, albo podłącz przewodowo. Mówię Ci, TuneBlade to kit. Ja męczyłem się z tym streamując na moją Yamahę R-N402D.

Widzę, że kaszana. Do Yamaha R-N303D czyli to samo co ty w zasadzie :slight_smile:

Szkoda tylko kasy, ale nie wiem czy ją mógłbym w jakikolwiek sposób zareklamować w Pay Pal i odzyskać? Dwa dni minęło od zakupu.

Właśnie gram przez Bluetooth z laptopa nowego Asus.

To nie ty mi kiedyś tu na forum podrzuciłeś ta apke jak przejde z macOS na windowsa?? :stuck_out_tongue:

Podlącz poprzez S/pdif, jak masz możliwość. BT generuje opóźnienia.

Masz SPD/iF w laptopach za 2300?? :stuck_out_tongue:
Nie ma jakiegoś streamera airplay na jack, nikt takiego czegoś nie wymyślił i nie zrobił?? :slight_smile:
Ja jak wpiszę streamer airplay to jakieś po 1900 w zwyż znajduje, a przeciez w amplitunerze za 1600 czy TV za 2000 nie ma streamera za 2000 :stuck_out_tongue:

Narazie podłączyłem tanim kablem 15 m jack-chinch za jakieś 20 zł, ale jak już kupie taki za 50 zł beztlenowy z miedzi niby na Allegro jak nic się nie da inaczej, albo nie opłaca się w jakiś streamer inwestować.

Można dokupić adapter na USB z S/PDIF.
https://allegro.pl/listing?string=usb%20spdif&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-ele-1-1-0717
Popatrz sobie.

Mam pokój 30 m2 więc adapter i kabel SPDiF 15 metrów co mi da przy TIDAL nawet HiFi jak to 44,1/16 bit co idzie kablem analogowym?

No tak poleciłem, bo ja korzystam z S/PDIF na Płycie TUF GAMING X570 Plus.

Prędzej miałem poprzez RCA, ale szumiało, bzyczało coś nie wiem czemu. Zakłócenia?? A może uziemienie?

Dzięki. Masz stacjonarny to masz wyjście. W laptopach nie wiedziałem nigdy, chyba, że jakieś bardzo drogie.