Tuner dvb-t aktualizacja oprogramowania

Witam

Temat nie do końca związany z komputerami (chociaż może trochę), ale mimo to mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Mianowicie od jakiegoś czasu tuner woła o aktualizację. Próbowałem przez pierwszą dostępną opcję, jednak nie pomogło (może nie przebiegła pomyślnie, nie wiem). Chciałbym spróbować aktualizacji przez usb…i tutaj pojawia się problem. Skąd wziąć takowe oprogramowanie? Próbowałem kontaktu z wiwa.info.pl, jednak nie przebiega to zbyt płynnie, może ktoś będzie w stanie pomóc szybciej bo sam do niczego się nie dokopałem.

 

Dane techniczne:

Model: WIWA HD90

Softy do Wiwa HD90 :

http://www.gutek.com.pl/softy.htm

 

Najnowszy ostatni.

Sprawdź jeszcze wcześniej na stronie producenta czy nie ma już nowszego.

 

Pobrany plik instalujesz z komputera na czysty pendrive (bez żadnych innych plików), podłączasz pendrive do tunera,

uruchamiasz aktualizację w opcjach tunera, czekasz do pełnej aktualizacji…

 

Właśnie pytam dlatego, że na stronie producenta WCALE nie widzę (może źle patrzę, nie wiem, nie znalazłem).

 

@edit

W podanym przez Ciebie linku jest wersja z 23.08.2012, o aktualizację woła niedawno a to by sugerowało, że jednak wyszło coś nowszego (zainstaluję ten i zobaczymy czy nadal będzie wołać).

 

@edit2

Podczas próby instalacji z pendrive wyskoczył błąd, teraz trwa kolejna próba tej drugiej aktualizacji.