Tuner DVB-T do laptopa

(blumberplumber) #1

Witam!
Mam pytanie: jalo tuner DVB-T do laptopa polecacie?? Poszukałem trochę i znalazłem dwa - dosyć interesujące w niskiej cenie. Jeden od Media-Tech’a, a drugi wyprodukowany przez firmę Omega.
Zapodaję linki do tych tunerów:

Co o tym Sprzęcie sądzicie?? Warto w to inwestować, a może polecicie coś innego?
Czekam i liczę na szybką odpowiedź.

(Paweł A.) #2

Jeśli miałbym kupować, wybrałbym drugi tuner. Mały, poręczny też.
Te pozostałem dwa tunere, za taką cenę, trochę ryzyko kupować.

(Longhorn2009) #3

Zwracaj uwagę na wsparcie i sterowniki. Używam tunera omega T900 i problemów z działaniem pod win 10 64bit nie ma żadnych. Podobnie z bliźniaczym modelem Manta, oba na chipie IT9135. Te tunery mają małe, delikatne złącze antenowe. Jeśli kupisz taki sprzęt zwróć na to uwagę, aby go nie uszkodzić.

(Dimatheus) #4

Hej,

A jeśli chodzi o wyposażenie, to chyba druga z propozycji najlepsza, bo dwie pozostałe pilota nie posiadają. A ten jest czasami przydatny.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Slodki_malin) #5

Miałem tuner Media-Tech-a ,działął idealnie więc mogę polecić.

(Grzesiekk) #6

Chciałbym cię uświadomić, że te antenki w zestawie nie służą do odbioru chyba, że masz nadajnik za oknem.
Na twoim miejscu szukałbym tunera jak wyżej napisano na chipie IT9135.

(Dimatheus) #7

Hej,

Zgadza się, na takich antenach można odbierać co najwyżej radio FM. Dla odbioru TV potrzebna jest antena pokojowa, a najlepiej zewnętrzna - ale oczywiście wszystko zależy od odległości od nadajnika sygnału DVB-T.

Pozdrawiam,
Dimatheus