Tuner DVB-T do laptopa

Witam!
Mam pytanie: jalo tuner DVB-T do laptopa polecacie?? Poszukałem trochę i znalazłem dwa - dosyć interesujące w niskiej cenie. Jeden od Media-Tech’a, a drugi wyprodukowany przez firmę Omega.
Zapodaję linki do tych tunerów:

Co o tym Sprzęcie sądzicie?? Warto w to inwestować, a może polecicie coś innego?
Czekam i liczę na szybką odpowiedź.

Jeśli miałbym kupować, wybrałbym drugi tuner. Mały, poręczny też.
Te pozostałem dwa tunere, za taką cenę, trochę ryzyko kupować.

Zwracaj uwagę na wsparcie i sterowniki. Używam tunera omega T900 i problemów z działaniem pod win 10 64bit nie ma żadnych. Podobnie z bliźniaczym modelem Manta, oba na chipie IT9135. Te tunery mają małe, delikatne złącze antenowe. Jeśli kupisz taki sprzęt zwróć na to uwagę, aby go nie uszkodzić.

Hej,

A jeśli chodzi o wyposażenie, to chyba druga z propozycji najlepsza, bo dwie pozostałe pilota nie posiadają. A ten jest czasami przydatny.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Miałem tuner Media-Tech-a ,działął idealnie więc mogę polecić.

Chciałbym cię uświadomić, że te antenki w zestawie nie służą do odbioru chyba, że masz nadajnik za oknem.
Na twoim miejscu szukałbym tunera jak wyżej napisano na chipie IT9135.

Hej,

Zgadza się, na takich antenach można odbierać co najwyżej radio FM. Dla odbioru TV potrzebna jest antena pokojowa, a najlepiej zewnętrzna - ale oczywiście wszystko zależy od odległości od nadajnika sygnału DVB-T.

Pozdrawiam,
Dimatheus