Tuner naziemny dvb-t2 hevc, do podłączenia z tyłu tv

Czy jest maly tuner naziemny dvb-t2 hevc, do podłączenia z tyłu tv, aby działał z pilotem od mojego tv?

Od groma tego jest:
Tuner dekoder DVB-T2 - w Tunery Antenowe - TV i Video - Allegro.pl

Nie mam konta na allegro

Na to nic ci nie poradzę.

A na ceneo?

Sobie poszukaj. Ja ci tylko podałem przykład że tunerów dvb-t2 jest od groma i do wyboru.
A gdzie ty sobie taki kupisz czy na allegro, czy na x-kom albo od innego Janusza to już mnie to nie interesuje.

Ale on chce by działało mu to z jego pilotem od TV, raczej niewiele ofert będzie miało:

„można sprawować z większością polotów do TV z DVB-T1, starszymi typu kineskopowe/wczesne plasmy i LCD lub próbować z pilotem ‘6 urządzeń w 1’ - życzymy udanej zabawy”.

Z ciekawostek to mogą być problemy z dźwiękiem:

* - Uwaga: Dekoder odbiera obraz i dźwięk w standardzie DVB-T, natomiast w standardzie DVB-T2 w Polsce odbiera tylko obraz. Do odtwarzania dźwięku w standardzie DVB-T2 w Polsce jest potrzebny kodek AC-4, którego te dekodery nie posiadają. Zatem do prawidłowego odbioru dźwięku w standardzie DVB-T2 będzie potrzebne podłączenie dodatkowego odbiornika zawierającego ten kodek (telewizor, tv box, kino domowe, itp.).

trzeba czytać opis oferty koniecznie jak ktoś dalej używa tylko np. TV kineskopowy.

OK. Może tego nie doczytałem jednak nie wiem po co jak dostaje pilot od tunera. szukanie na siłę tunera który działa z pilotem od tv jest głupie. Pilotem od TV włącza telewizor i przerzuca nim na źródło tunera a potem całą resztę obsługuje już pilotem od tunera.

Może chce dbać o ekologię planety (mniej gumy, plastiku i elektroniki do utylizacji).

Lub czuje, że nie ogarnie tego na aż 2 piloty gdy TV nie ma automatycznego trybu, że jak włączy się tuner to i on się włączy i przełączy na port HDMI / Euro złącze / cinch.

Może wymóg obsługi wszystkiego jedną ręką z racji niepełnosprawności go tak mocno ogranicza.

Teraz mam tv z dvb-t, a nie chcę kupować skrzynki z dvb-t2 hevc.

Fajna by była strona, że podajesz model i tam pokazuje „kompatybilne z HEVC +/- AC-4” dla telewizorów z niby 2017+.

Niby reszta Europy wcześniej zaczęła wdrażać DVB-T2, to jakby spolszczone tabele specyfikacji były dziurawe, to 5 przez 10 taki weryfikator online dodatkowo by oceniał - niby telewizory z okolicy 2017+ mogą być zgodne a niby od przynajmniej roku/dwóch lat zakazano sprzedaży sklepom tych niekompatybilnych (niby zakaz nie obejmuje prywatnych sprzedaży lub specjalnie kamuflowanych na „sprzedaję jako ‘zapasowy’ monitor do PC / kina domowego CD/DVD/Blu-Ray”, jakby ktoś się bał grzywny).

Nie ma taklich tunerów dvb-t2 hevc, z tyłu tv?

Pewnie problem z funkcjonowaniem takiego robi dynamiczna konwersja do DVB-T „1”.

Dlatego trzeba kombinować z tym jak maksymalnie uprościć automatyczne przełączanie się na np. HDMI1 lub wybudzanie się TV po włączeniu tunera, aby zmniejszyć sięganie po pilot TV (sięgałbyś jakby nie dało się wyregulować audio lub funkcje smart przeglądarki WWW lub YouTube lepiej oferuje TV z 2016).

Ok, temat do zamknięcia.