Tuner Pinnacle Hybrid Pro Card 310c

Mam taki problem z tunerem TV. Wszystko niby dobrze działa, ale obraz maa na każdym kanale jaskrawo zielone pasy (pomimo tego, że tuner jest podłączony do kablówki).

Co może być tego przyczyną? Zdążyłem zauważyć, że samo oprogramowanie do tunera jest raczej kiepskie. Czy znacie może jakiś program do oglądania tv przez tuner?

W ustawieniach wyszukiwania kanałów jest opcja do wyboru antena/kabel i mam wybrane kabel, jednak zauważyłem, że czy mam ustawienie kabel czy antena to w ekranie edycji kanałów jest tak czy tak wpis Antena: HF1 i nie mam pojęcia co to oznacza.

Złączono Posta : 03.03.2007 (Sob) 12:45

Po dalszych testowaniach problem pozostał. Jednak jedynym jak dotychczas sposobem na zlikwidowanie tego problemu jest włączenie funkcji timeshift, ponieważ gdy ją włączymy, następnie wyłączymy (czyli pauzujemy, od razu włączymy odtwarzanie i następnie wyłączamy timeshift całkowicie) to tych dziwnych pasków na obrazie już nie ma.

W trakcie normalnego nagrywania programu też nie pojawiają się te pasy, czyli można normalnie nagrać program, jednak przy tym normalnym nagrywaniu po jego zakończeniu, paski pojawiają się znowu.

wyłącz funkcję przesuwanie w czasie i po sprawie … pasów juz nie ma :slight_smile: tez z tym walczylem

archeolog?

archeologiem ??